2726
سلام بر دوستان گلم من یک پسر 2 ساله و 3 ماهه دارم از وقتی به دنیا امده تا به امروز باورتون میشه یک شب با ارمش نخوابیده ما هم همین طور واقعا خسته و کلافه شدم از وقتی به دنیا امده بود شب تا صبح هر نیم ساعت بیدار میشد و گریه منم تا صبح بیدا ر بودم اوایلش فکر میکردیم دل درد بعد گفتن کولیک بعد شش ماه درست میشه دکتر زیاد بردم ولی دکتر ها همش میگفتند کولیک داره خوب میشه تا کولیکز کولیک پد هر داوری دا دردی که بشناسین امتحان کردیم بازم موقت کمی بهتر میشد ولی بازم شروع میشد تا اینکه وقتی 18 ماهش بود بردمش یک دکتر جدید گفت شاید رفلاکش پنهان داره سونو ریفلاکس رو نشون داد موتیلیوم و رانیتیدین داد و شیر خشک ای ار کمی بهتر شد نه اینکه اصلا گریه نکنه ولی تعداد دفعاتش کمتر شد ولی بازم موقتی بود دوباره چند ماهه بدتر شده این دفعه بردم پیش دکتر اقبال خواه هم متخصص گوارش و هم کودکان اون گفت کابوس شبانه هستش بعضی دکتر ها دارو میدم ولی من پیشنهاد نمیکنم فقط هیدورکسی زین داد داروی حساسیت گفت اورمش میکنه ولی بازم 10 روزه فرقی نکرده بازم بیدار میشه گریه میکنه جیغ میکشه تا صبح این قدر از صدای گریه اش بلند میشم کلافه و خسته ام در طول روز واقعا نمیدونم چه کار کنم تازگی تو خواب بیدار میشه حرف میزنه بهانه مداد رنگی اش رو میکنه نصفه شد نمیدونم دیگه باید چه کارش کنم چرا درمانی برای ببیقراری شبانه پسر من پیدا نمیشه از مامان هایی که تجربه دارن خواهش میکنم کمکم کنن
تا حالا ازمایش کشت ادرار برای اینکه عفونت اداری نداشته باشه داریم و ازمایش کل و ازمایش انگل هیچ کدوم موردی نداشته ولی بازم گریه پسر من درمان نمیشه شب که گریه میکنه میگم شاید تشنه هستش شاید گرمشه شاید سرده همه چیز رو مهیا میکنم ولی بازم فایده نداره بازم گریه حالا یک شب کمتر چند بار ولی یک شب بیشتر تا صبح کلافه میشیم از بیخوابی و سر درد
سلام سوگل عزیز تصادفا مطلب شما رو دیدم یکی از دوتان من هم چند سال پیش چنین مشکلی با پسرش داشت پیش متخصصان اطفال زیادی رفت و در نهایت به پیشنهاد یکی از دوستان بچه رو پیش متخصص مغز و اعصاب برد بعد از یه نوار مغزی ساده متوجه شدن بچه اختلال خواب داره و با دارو درست شد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چیزی در مورد تل گیری شنیدی ؟ یه سرچ تو نت بکن . منم بعضی وقتا دخترم شبا بدخواب میشه .گریه می کنه .دمر می خوابه .زیر چشماش گود می افته .سریع می برمش تل گیری .خوب میشه .اینم یه امتحان کن .ممکنه چیزی تو گلوش گیر کرده باشه .
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
ماه پری عزیز اره شنیدم اونم امتحان کردیم ولی همجنان گریه میکنه این قدر متخصص کودکان بردم خسته شدم اخه چرا یک شب پسرم اروم نمیخوابه دارم دنبال مشاوره کودک میگردم شاید کمک کنه دوست عزیز اره به متخصص مغز و اعصاب هم فکر کردم ولی میترسم دارو ضرر داشته باشه اخه یکی از متخصص کودک بهم گفت من دارو نمیدم عوارض داره اگر میخواهی ببر روان پزشک انها دارو میدن با مسیولیت خودشون ولی توصیه نکرد زندگی ام رو ناارم کرده یک شب خواب راحت نداریم