2703
2553
سلام به همه مادرهای عزیز

من قصد بارداری دارم و به علت کم کاری تخمدان دکترم برایم کلومیفن تجویز کرده. ولی من در مطب دکتر شنیدم که می گفتن کلومیفن احتمال دختر زایی رو بیشتر کرده و

لتروزول احتمال پسر زایی را زیاد می کند.

حالا خواهش دارم کسانی که با استفاده از این داروها باردار شده و تجربه ای دارند و جنسیت نی نی هاشون هم مشخصه جواب من را بدهند.

خیلی خیلی ممنون ...هم خودتون و هم نی نی هاتون سلامت باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من هم این ماه امپول پرژسترون زدم منتظرم پرید بشم تا از شب سوم قرص لتروزرول بخورم دعا کنید نتیجه بگیرم اخه من خیلی نی نی می خوام جنسیتش اصلا واسم مهم نیست فقط سالم باشه تو رو خدا منو دعا کنید
خدایه خوبم فرشته هایه زندگیم رو واسم حفظ کن
2456
سلام سحر جون ، قرص لتروزول رو با کلومیفن مصرف می کنی ؟ منکه اینطور دکتر بهم گفته تازه از شب پنجم
یعنی من باید دیشب می زدم ؟ خیلی ناراحتم ، سه ماهه اینطوری دارم قرصای کلومیفن می خورم ، باورت نمیشه چه دردی دارم ،‌ تمام عوارضش رو همین الان دارم ،‌به سختی غذا می خورم از تهوع
برام دعا کن ، شاید خدا یه نگاهی به ما کرد ...............
لز همه ی دوستای گلم توی این سایت می خوام واسم دعا کنن ...
2714
سلام دوستم
من لتروزول مصرف کردم و ? ماهه باردارم خدارو شکر- قبلا کلومیفن 2سال استفاده کردن البته 1بار باهاش سقط داشتتم اما ? بار لتروزول برام جواب داد-امیدوارم شما هم جوب بگیرید
سلام دوستم
من لتروزول مصرف کردم و چهار ماهه باردارم خدارو شکر- قبلا کلومیفن 2سال استفاده کردن البته 1بار باهاش سقط داشتتم اما ?دو بار لتروزول برام جواب داد-امیدوارم شما هم جوب بگیرید
سلام ترانه جون
من دو ماه کلومیفن خوردم به همراه اسید فولیک و متا فورمین ولی جواب نداد بعد بجای کلومفین دکترم گفت لتروزول بخورم از شب سوم پریدی ماه اول که خوردم خیلی دیر پرید شدم و فقط یه روز لک دیدم رفتم دکتر تست حاملگی دادم ولی منفی شد دوباره لتروزول داده بخورم الان ? روز امپول زدم ولی هنوز پرید نشدم تا قرصم و بخورم دعا کن مشکلی نداشته باشم
از خدا می خوام همه اونایی که ارزو دارن مامان شن به ارزوشون برس مخصوصا منو ترانه
دلم گرفته هر وقت یه نی نی می بینم بغض گلومو می گیره
سلام صنم
خیلی خوشحال شدم جواب گرفتی
عزیزم چند دوره لتروزول می خوردی و دوره های قبل از حاملگی ت چه تاثیراتی قرصا رو مقدار و طول پریدیت گذاشته بود در ضمن قرص دیگه ای هم کنارش می خوردی
ممنون میشم
سلام دوستای خوبم ،
سحر عزیزم ،‌ من یه بار خیلی دلم گرفته بود ، یکی از دوستام گفت خدا دیر بهت می ده تا قدرشو بدونی ، یعنی واقعاً هم همینه ، گاهی خیلی دلم می گیره ، ولی در کار خدا که دست ما نیست ، من فقط می ترسم این داروهای جورواجور کار دستم نده ، منم یه دوره متفورمین می خوردم ، خیلی حالمو بد می کرد ، گلوگوفاژ رو با ویتامین ب ? می خورم ، نمی دونم اثر داره یا نه
صنم جون ، منم سؤالای سحر خانوم رو دارم ، امیدوارم جواب بدی
2706