سلام دوستان من دوماه کلومیفن و یه ماه لتروزل خوردم که ماه سوم که لتروزل خوردم باردار شدم البته اینم بگم که من روز 12پری رفتم سونو که دوتافولی به اندازه9 داشتم ولی چون امیدی به بارداری نداشتم یک شب درمیون اقدام داشتم تا روز25 سیکل که هیچ روزی رو از دست نداده باشم انشاالله که شماها دوستای گلم خیلی زود مامان بشید
گل پسرم آقا طاها 93/8/7 اومد تو بغل مامانش خدا جونم مواظب گل پسرم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زهره جون منم باکلومیفن و لتروزول باردارشدم الان هفته 10 بارداری هستم خیلی نگرانم واسترس دارم همش فکرمیکنم هیچی نیست همش به حاملگیم شک میکنم دکترهم رفتم هفته 7 سونوکرد گفت فعلا همه چیز خوب وطبیعی ولی بهم نگفت قلب تشکیل شده یا نه؟همش نگرانم میخواستم ببینم شما چندبارسونو انجام دادین؟؟
امروز و فرداهایم ، پس فرداها ، همه و همه......خراب شده اند......بعد از شما......برگردید. هیچ وقت فراموشتون نمیکنم بسرای نازممممممممممم
سلام ددوستان. من دو ساله تو اقدام هستم. این ماه اهر برا اولین بار لتتروزول خوردم. پنج روز مونده پری بسم ولی سینه هام دو روزه تیر میکنه خشکی واژن گرفتم یه حالن تهوع خفیف هم دارم. به نطر شما عوارض قرصه? کسی لتروزول خورده ابنطوری بسه
هر روز که می گذرد بیشتر عاشق همسرم میشوم.
2706