2703
2553
عزیزم منم 1 ماه لتروزول خوردم ماه بعدش حامله شدم و نینیم هم دختره
در ضمن اینا همه بهونست به نظرم به جای اینکه دست ب دامن دکتر و قرص شی باید از اون بالایی بخوای اونه ک واقعا میدونه کی این کار ب صلاح ماست
من 3 ساله ازدواج کردم سال اول از خدا نی نی میخواستم طوری ک هر روز گریه و دعا ولی اون موقع حامله نشدم یعنی خدا نخواست با شوهرم تا پارسال مشکل داشتم و حتی برا بارداری دودل بودم با اینکه از خدا میخواستم اخرش یادمه یه روزی خیلی خسته شده بودم از زندگی و شوهرم از ته دلم خدا رو صدا زدم وگفتم خدایا اگر واقعا قراره ک منو همسرم از هم جدا شیم پس خودت همه کارو درست کن و راهشو خودت جلو پامون بزار ولی اگه قراره زندگیمون ادامه داشته باشه پس لطفا یه معجزه میخوام اون موقع اصلااااااا به بارداری فکر نمیکردم چون خیلی مشکل داشتیم یه معجزه ای که شوهرم کلا عوض شه ی معجزه ای که نشون بده من و شوهرم تا اخر باهمیم ک 3.4 روز بعدش در کمال ناباوری فهمیدم که باردارم.......
الانم ب همه میگم فقط از خدا بخواید اون قدرت مطلقه.....عاشق خدا جونم به خاطر این زندگی خوب و شوهر عالی و نی نی نازم واقعا خداروشکر که زندگیم رو از دست ندادم این روزای خوبو این لحظه های قشنگ مادری رو....
ارزو میکنم همه چشم انتظارا هم این روزای خوبو ببینن....امین
خدایا این فرشته کوچولوی پاکی که بهم هدیه دادی رو در پناه خودت نگهدار...دخمل نازم39هفته شه کم مونده بیای بغلم مامانی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاطره جون سلام خداراشکرکه به ارزوهای قشنگت رسیدی.انشاله همیشه توخوشی باشی.من 3شبه تو اقدامم روزوشب به خدابرای داشتن یه بچه سالم اشک میریزم ودعامیکنم.
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.
2720
سلام.منم سه ساله ازدواج کردم سال اول یه حاملگی پوچ داشتم وسقط...........چندماه جلوگیری ............الانم تقریبا یک سالو یک ماهه که تواقدامم.......دوتادکتر عوض کردم ازاول مهر92پیش این دومی رفتم شش ماه بهم وقت داده والان 5ماهش گذشته وهیچ خبری نیست ..............فقط دعام کنید.........دعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعادعا
2714
سلام به همگی
امیدوارم همه خیلی زود مامان شین
من 4 ماه بود که تخمک گذاری نمی کردم و یک دوره هم کلومفین خوردم و بی نتیجه بود ولی بعد از دو سه دوره مصرف متفورمین ناخواسته باردار شدم (قبلش برای تخمک گذاری قرص می خوردم فقط)
آرامش و نداشتن استرس خیلی تو فعالیت تخمدان موثره
برای همه از خدای مهربون و توانا آرزوی نی نی های سالم می کنم خصوصأ مامان یاسین عزیز
دوستان لطفأ ناامید نشین چون باردار شدن اول مسائل جدیده و آدم کلأ تو هر دوره ای مشکلات خاص اون زمان رو داره زندگی اینجوریه که یه چیزی و می خوای و بعد که به اون می رسی یه چیز جدید می خوای مطمئن باشین که همه ما توی زمان مناسب به خواسته هامون می رسیم به امید خدا
2706