2726
من خیلی نگرانم هرچی هم دنبالشونم بازم بالاخره سرشون به جاییمیخوره
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
آره دختر من هم اینجوری بود. ولی بعد یه مدت خوب شد. یه فکرم زده بود براش کلاه ایمنی بخرم!
بعضی آدما مثل قطار شهربازین. آدم باهاشون خیلی حال می کنه، ولی به جایی نمی رسه (رضا رفیع)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه لج که حالیشون نیست فعلا, غلت میزدن تازه دوهفته هست سینه خیز میرن, حواسشون نیست کجا میرن, یا میرن گوشه ها وکنجها که جاکمه و سرشون به در و دیوار و زمین میخوره , هروقت اینطوری میشه کلی گریه میکنم میترسم به مغزشون اسیب برسه, خواستم ببینم همه اینطور هستن؟ اخه بعضی دوستام میگن بچه های ما حواسشون هست سرشون بجایی نخوره
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
یه سوال.نینی هات هردو همزمان شروع به سینه خیز رفتن کردن؟

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
نه پگاه جون بفاصله یک هفته حدودا, کلا یکیشون همین حدود از اونیکی همه چیزش عقب تره