2726
عنوان

اونهایی که پسر میخوان بیان تو فوری!!

57273 بازدید | 30 پست
دوستان عزیز میخواستم اندک تجربه ای که خودم داشتم رو در اختیارتون بگذارم من از سه سال پیش تصمیم به بارداری دوم گرفتم بچه اولم دختر بود دوست داشتم دومی پسر باشه رفتم دکتر برای رژیم تعیین جنسیت که برای من جز ضرر هیچ منفعتی نداشت از بس خرما و عسل و موز خورده بودم که وزنم سه برابر شد شستشو با جوش شیرین هم جز عفونت ثمره دیگه ای نداشت اصلا با جوش شیرین شستشو ندید علاوه بر عفونت اصلا مانع گرفتن نطفه میشه من همه کار کردم هر چی که تو سایت بود و دکتر گفت نمیدونم از قهوه خوردن همسر و یخ گذاشتن بگید تا خوردن مداوم مواد سدیم و پتاسیم دار حتی غذاهام رو شور میخوردم که دیگه نزدیک بود فشاری بشم از همه بدتر حذف لبنیات بود که این واقعا خودکشیه ما زنها پوکی استخوان رو شاخمونه چه برسه به گرفتن این رژِیمها خلاصه اینکه دستهام شروع کردن به مور مور شدن اصلا حتی حس هم نداشتند دوره قاعدگیم به شدت به هم ریخت طول سیکلم خیلی طولانی میشد طوری که بعد از 40روز و حتی آخرین بار بعد از 50روز پریود شدم هر کاری هم که تو این مدت کردم نطفه نمیگرفت طوری که سر از دکتر در آوردم و وقتی گفتم 50روز گذشته پریود نشدم حامله هم نبودم اول دکتر پیش بینی کرد که ممکنه pcoداشته باشم یک مشت آزمایش داد از هورمونی تا تیروئید و سنو و از این چیزا که خوشبختانه مشکلی نداشتم ولی به خاطر افزایش وزنی که داشتم گفت باید وزن کم کنی خلاصه اینکه من قید بارداری رو زدم و اینقدر پشیمون شدم که به خاطر پسردار شدن این بلا رو سر خودم آوردم و واقعا از ته دل توبه کردم و از اون به بعد گفتم هر چی که خدا برام صلاح دونست همونه و دیگه نه دعایی کردم نه نذری پشت دستم رو دیگه داغ کرده بودم که خدا هر چی صلاح میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خلاصه اینکه قید بارداری رو زدم تصمیم به لاغری گرفتم البته از نوع سنتی من طبعم سرد و تره برخلاف طبعم غذا میخوردم یعنی گرم و خشک تو غذاهام زنجفیل، دارچین، فلفل سیاه خیلی میریختم خورشتی اگر میخواستم درست کنم علاوه بر این ادویه ها سیر تازه هم استفاده میکردم روغن مصرفی من فقط زیتون شد برنجی که درست میکردم پرش میکردم زعفرون حتی گاهی اوقات با کشمش و زرشک استفاده میکردیم خلاصه اگر چیز خنکی میخوردم بلافاصله گرمی میخوردم برای کسانی که طبعشون سرده حتی آب سرد هم باعث چاقی میشه من آبم رو هم ولرم میخوردم گوشت گوسفندی استفاده میکردم گوشت گوساله رو فقط به عنوان کبابی مصرف میکردیم مرغ هم میخوردیم ولی من زنجفیل خیلی بهش اضافه میکردم سالاد شیرازی که درست میکردم برای خودم جدا پرش میکردم پودر گل محمدی و ترخون خشک و فلفل سیاه ماست که میخوردم چون سردی بود موسیر و ترخون و پودر گل محمدی میزدم بعد میخوردم چون همه اینها گرم و خشک هستند اصلا نه خرما خوردم نه موز و عسل چون از بس تو رژیم قبلی استفاده کرده بودم که نمیتونستم ببینمشون از طرف دیگه برای منی که طبعم سرد و تره باید چیزهای گرم و خشک استفاده میکردم که خرما و موز گرم و تر هستند و برای من ضرر بود همه اینها بعدش از روی یک کتاب طب سنتی که مطالعه کردم فهمیدم و یک چیزی که خیلی خیلی مهم بود من برای اینکه بر خلاف طبعم بخورم خیلی میخک میخوردم یعنی روزی 3تا4تا میخک میذاشتم دهنم بعدها فهمیدم که این میخکه خیلی خیلی مهمه به خصوص برای اونهایی که طبعشون مثل منه خلاصه کلام اینطوری شد که من 3ماه این رژیم رو گرفتم البته جهت صرفا لاغری و جلوگیری طبیعی داشتیم تو این 3ماه اینقدر دوره سیکل من منظم شد یعنی منی که بعد از 35روز به طور میانگین پریود میشدم بعد از سه ماه یعنی آخرین قاعدگیم شدم27 روزه روز تخمک گذاری که بین 23تا27بود شد بین 13تا 16 قشنگ موقع تخمک گذاری ترشحاتم رو داشتم و منی که تا دیروز اضطراب و دیوونگی داشتم که تخمک گذاریم کیه و بهم ریخته بود این کیتها هم که اصلا برام دیگه جواب نمیدادند الان به خاطر منظم شدن قشنگ به موقع از روی ترشحات میفهمیدم که امروز تخمک گذاریه برای من همون روز ترشحات تخمک گذاری بود بعد از سه ماه به طور تصادفی باردار شدم خودم شوکه شدم منی که اصلا امیدی به باردار شدن نداشتم اشتباهی حامله شدم اون هم تو ماه رمضون
شوهرم خودش طبعش گرم بود یعنی مدام گرمی میزد با این وجود گرمی میخورد اما نه به اندازه من البته به خاطر معدش خیار رو اصلا نمیتونه بخوره ولی یادمه چون خیلی آلبالو دوست داره همش افتاده بود به خوردن آلبالو هفته ای دو کیلو آلبالو میخورد یعنی فکر کنم ویتامین سی شد در حد تیم ملی ویتامین سی برای تحرک اسپرم خیلی موثره
لیلا جون میشه اسم کتابی که خوندی رو هم بگی و نویسنده اش رو البته
ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ
کتاب قدیمی بود که مال دختر داییم بود نویسندش یادم نیست میپرسم و تو همین تایپیک بعدا میذارم خواهر من مثل خودم دختر داشت مثل من هم رژیم گرفت اون حامله شد و دختر آورد من شانس آوردم و با این روش باردار نشدم
باشه پس هروقت پرسیدی لطفا اسمش رو اینجا بذار من طبعم گرم و تره میخوام بدونم چی خوبه خیلی مطلب خوندم ولی دلم میخواد این کتابی که میگی رو هم بخونم
ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ
2706