2410
2553
آقایی سی ساله کمر درد داشته مهره ی اخر کمرش گویا جابجا شده بوده میخواسته بره عمل مادر زن , از در محبت و دوستی میگه جوونی حیفه چرا از الان عمل به این سختی رو انجام بدی بیا برو پیش فلان شکسته بند خیلی وارده نیازی به عملم نیست ایشونم میره ]پزشک سنتی دستور میده یکهفته مخلوط خرما ,پیه گوسفند و ... رو به شکل خمیر درست کرده و با پارچه ای به کمرش ببنده ,بعد از یکهفته میرن پیشش ( پوزش مرا بپذیرید) پزشک سنتی دستشو داخل مقعد طرف میکنه خلاصه مثلا مهره رو جا میندازه این مراحل با درد بسیار وحشتناکی روبرو بوده , بعد میگه برید پیه گوسفندی تهیه کنید حسابی بشورید بعد تکه تکه کرده مانند شیاف استفاده کنید .همین کارو میکنن
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از 4 روز جوون بشدت تب میکنه و حالش بد میشه میبرن بیمارستان پذیرش نمیکنه و ارجاع میده به یه بیمارستان دیگه . , عکس ,آزمایش و .... بشدت عفونت کرده بوده میگن دعا کنید عفونت وارد خون نشده باشه که خوشبختانه نشده بوده ,دارو مسکن و ... و میگن حتمن باید ببرید پیش فلان جراح که فقط کار اونه جوون میترسه و نمیره !!! میگه من بچه ی کوچیک دارم اگه بگه مریضی لاعلاجه چی ؟!! به مرور درد کمرپا زیاد میشه , دستشوییها به یک ساعت میرسه تا خون دفع نمیکرده دردش کم نمیشده خلاصه دیگه زنش برش میداره میبره پیش همون دکتر , دکتر میکه ارزش داشت؟ اگه همون اول میومدی خیلی راحت درمان میشدی ولی الان با توجه به سنت مجبورم تدریجی پیش برم و 5 الی 6 بار باید بیایی عمل تا بتونم کم کم عفونت رو خارج کنم اگه بکباره عمل کنم تا آخر عمرت "ایزی لایفی" میشی ....
2720
2714
والا نمیدونم آهو ,ولی اینو قبلا هم شنیده بودم که اینطوری دنبالچه یا مهره آخرو مثلن جا میندازن ! حالا دسته یا انگشت دیگه نپرسیدم
راستش من یادم افتاد اینجا تاپیک دیده بودم که با سوزوندن عنبرنسا عفونت رحم رو خوب میکردن... بعضیا هم گفتن عفونتشون شدیدتر شده خب اونم باید کثیف باشه
مادرشوهرمن رفت پیش دکتر سنتیا برای کمرش پیه و خرما بست به کمرش یه ماه اما دیگه از تومقعد مهره هاشو جابه جا نکرد واز روی خود کمرش درستش کرد یه ماهم استراحت کرد والان خوبه من تاحالا نشنیده بودم که دستشونو بکنن تو مقعد واز اونجا جابندازن!!!!!
الان مشکل این بنده خدا از اینجا ناشی شده که پیه رو وارد بدنش کرده و دچار عفونت شده وگرنه که از بیرون استفاده از این پمادهای طبیعی مشکلی ایجاد نمیکنه
اه اه انقد بدم میاد ازین طب سنتی مزخرف.. چند وقت پیش مگه یادتون نیس تو همین نینی سایت یه خانومی شیاف گیاهی میفروخت برای نازایی خیلی ها گرفتن استفاده کردن عفونت گرفته بودن و حالشون بد شده بود تا وقتی دکترای به این خوبی هستن تو این موارد مهمممم اخه چرا آدم عاقل بره دنبال طب سنتی ا
2706