2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
برای هر بچه ای فرق داره پسر من که 2 ماهگیش تب و درد داشت هرچی بزرگتر شد کمتر ناراحتی نشون میداد
مردم را ب خاطر ناامید کردنت مقصر ندان ...... خودت را نکوهش کن ک بیش از حد از آنها تــــوقــــع داری.....
2714
فقط به نظر من پاهاشونو با یه پارچه حالت قنداق ببندی دردشون کمترمیشه وقطرهاستامینوفن 4ساعت یه بار حتما بده
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
هر بچه ای به یه شکله واسه پسرمن ۴ماهگی سخت بود۶ماهگی راحت اما کلا اگه به موقع قطره بدی کمپرس کنی وحوله گرم بذداری خییییلی راحت تره قطره استامینوفن از ۱۲شب هر۶ساعت بدی تاصبح که میخواد بره واسه واکسن تا آوردی خونه کمپرس یخ روی پا از فرداش حوله گرم روی پا
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/