2703
2553
من سال 89 ازدواج کردم من و شوهرم همو دوست داشتیم و بهم رسیدیم اون مو قع شوهرم دانشجو بود و خانوادش خونه خریدن براش و یه وام 5 میلیونی رو دوشمون بود خودمم دانشجو بودم و هستم الان خداروشکر شوهرم کارمند رسمی شده 2 ساله ولی تا حالا بخاظر مشکلات مالی نتونستیم جایی بریم ماه عسل هم نرقتیم پسرمم داره 3 ساله میشه حالا چند شب پیش عروسی دختر خالم بود زن و شوهر هر دو 30 سالشونه و کارمند بانکن برای شب عروسیشون شب و تو بهترین هتل شهر گذروندن و بعد 2 شب رفتن شیراز خدایییش یجوری شدم یکم حسودیم شد منی که هیچ وقت به کسی حسادت نمیکردم البته خودم 24 سالمه و شوشو 30 سال نا اامید شدم یجورایی بنظرتون فکرم اشتباس
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من هم ماه عسل نرفتم ولی از ازدواجم به این طرف هر سال یه سفر خارجی رفتم چون شوهرم میدونه عاشق سفرم اون سال شرایطمون اکی نبود از الان که شرایطشو داری شروع کن و لذت ببر
با حیوانات مهربون باشیم 🥰
بعدم مسافرت نرفتنتون تا الان اشتباس.اگه میخاین صبر کنید و پولاتونو خرج نکنیوچد تا یه روزی پولدار بشید و برید مسافرت بازم فکرتون اشتباس.میتونید یه سفر کم خرج هم برین با برنامه ریزی
2714
عزیزم سن و سال رو نگاه کنی باید... شما زندگیتون رو از اول با هم شروع کردین و با هم ساختین و دارین با هم میاین بالا... اون دو نفر تو سنی ازدواج کردن که اگه کمتر از این داشته باشن برای خرج جای سواله.....هر کدوم از این 2 ازدواج به جای خودشون شیرینی و ناراحتی های خاص خودشون رو داشتن....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
این که سفر خاصی نیست اما شما هیچ وقت زندگی بانکی ها رو با کارمندای معمولی مقایسه نکن (خصوصا اگر شرکت خصوصی باشید) بانکی ها اینجور کارها براشون تقریبا رایگان درمی آد ... حالا اینا که 2 تا بانکین دیگه کسی جلودارشون نمی شه از لفت و لیس (ببخشید شاید کلمه خوبی نبود اما جایگزینی پیدا نکردم)
بقول بچه ها دوشب شیراز حسودی نداره!!! منم نرفتم ماه عسل!!ماهم مشکلات خودمون رو داشتیم! اصلا هم ناراحت نیستم! توی این چندسال خیلی مسافرت رفتم وغصه ماه عسل نرفتن رونمیخورم!

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اصلا ناراحت نشو به داشته هات فکر کن و ازشون لدت ببر نذار این حس حسادت باعث بشه از زندگیت لدت نبری چون واقعا چیز خاصی نیس من 23 سالمه نه عروسی داشتم نه ماه عسل و نه هیچیییی از داشته هات لذت ببر
خدای خوبم آرومم کن
2706