2737
2734
نی نیم داره چهار ماهه میشه خیلی چاق شدم شیرم نمیدم همش امروز فردا میکنم واسه رژیم الان یه عالمه نون خامه ای خوردم خدایا حالم داره از خودم بهم میخوره خیلی چاقم لباسام اندازه ام نیست الان 73 کیلوام چیکار کنن اراده ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دیروز 4 تا رولت پرخامه خوردم
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
وای گفتی.. بچه ها من قدم 150 سانته همش زیر 50 کیلو بودم اخرش 48 میشدم حدود 2 سال میشه که وزن نکردم یه مدت بهم میگفتن چاق شدی ولی من قبول نمیکردم دیروز خودمو وزن کردم بودم 59 کیلو الان من چند کیلو اضافه وزن دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
یکی جواب منو بده؟ لطفا
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2706