قبلا اصلا اینجوری نبود،خیلی بهم بر خورده،من نه تا حالا گوششیشو چک کردم نه از این اخلاقا دارم،اتفاقی فهمیدم رمز گذاشته.باهاش حرف زدم ،گفت همینجوری و رمزشو داد بهم با دلخوری،اخه دخترم با گوشیش بازی میکنه گاهی و با رمز نمیتونست باز کنه گوشی باباشو
حالا امروز خونه باباش بودیم ،من گوشیمو نیاورده بودم،گوشیشو گرفتم تا ایمیلامو چک کنم،دیدم رمزشو عوض کرده،بهش گفتم رمزت چیه نگفتتتت !!!!!بعدم که دلیل پرسیدم کلی چرت تحویل داد که دوستا جک میفرستن یا عکس،دوست ندارم ببینی و موبایل شخصیه و از این حرفا،یه جوری شدم اصلا.نظر شما چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگر جای تو بودم ناراحت میشدم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
راس میگه.. شوهر منم دوستاش همش جک بد میفرستن .. یا اس میدن توش فحش میدن شوهرم دوس نداره من ببینم ولی خب رمز نزاشته میگه زود پاک میکنم .. تو هم بگو پاک کن جای اینکه رمز بزاری.. بگو جایی هستیم خیلی زشته ببینن رمز داری و من بلد نیستم..

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

باید بهش بگی خیلی ناراحت هستی...ومدام فکرت مشغول...حق داری عزیزم ولی تهمت نزن بهش با ارامش باهاش صحبت کن
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
البته منم اشنا کرده با دختره ،دختر بدی نیست ولی خیلی صمیمی نشون میده خودشو و شوهرم رو ---جان صدا میکنه،تا جایی که شوهرم گفت فلان شیرینی رو گفتم خریدیم بهش گفت منم دوست دارم،بیا ببریم براش
2706