عنوان

کمی تامل کنیم

377 بازدید | 7 پست
حسین هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... ستار گلمکانی صاحب بزرگترین بنگاه ملک و ماشین شهر، یکماه تکیه راه می‌اندازد و خودش در روز تاسوعا سر مردم گل می‌مالد و ۱۱ ماه هم سرشان شیره! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... قدرت سامورایی! شب ها در تکیه لخت می‌شود و میانداری می‌کند و روزها مردم را لخت می‌کند و زورگیری ...! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... فرشید پوسترهای گلزار و مهناز افشار را از بساطش جمع می‌کند و آخرین ورژن! پوسترهای علی‌اکبر (ع) و حضرت عباس (ع) را در بساطش پهن ...! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... آقای صولتی تا پایان اربعین تمام پاساژش را سیاه می‌کند و تا آخر سال هم مشتری‌هایش را! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... قادر روزهای تاسوعا و عاشورا قمه می‌زند و علم می‌کشد ولی در ماه رمضان سیگار از لبش نمی‌افتد! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... سیامک چشم چران! که پاتوقش همیشه خدا نزدیک مدارس دخترانه است در دسته‌های عزاداری اسفند دود می‌کند! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... نیما پشت ماکسیمایش می‌نویسد "من سگ کوی حسینم" ولی هیچ وقت از چارلی! سگ ۱۱ماهه‌اش دور نمی‌شود! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... شرکت لبنیات شیر تو شیر! ۳۰شب شیر صلواتی به خلق خدا می‌دهد و ۳۳۵ روز هم با اضافه کردن آب شیرشان را می‌دوشد! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... به جای آنکه ما بر مصیبت مولا بگرییم، مولا بر مصیبت ما می‌گرید! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... حاج آقا ....، ۹شب مردم را به تقوی دعوت می‌کند ولی در شب دهم سر زود پایین آمدن از منبر با هیت امنا دعوا می‌کند! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... هیت امنای مسجد ...علیه السلام! درست وقت اذان ظهر عاشورا اطعام عزاداران را شروع می‌کنند و بعد از آن با انرژی و فلوت! سینه می‌زنند و گریه می‌کنند ! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی محرم می‌آید... کل یوم عاشورا یعنی...۱۰ روز و شب ...غم گریه کل ارض کربلا یعنی...چند مسجد و چند تکیه ! حسین (ع) هنوز مظلوم است چون وقتی خورشید عصر عاشورا غروب کرد او هم می‌رود تا سال بعد ! تا یاد بعد!
وقتی می گویم برایم دعا کن یعنی کم اورده ام!!! یعنی دیگر.......! کاری از دست خودم برای خودم بر نمی اید...!!! حرفی نمیماند فقط التماس دعا.....
روز عاشوراست همه جا غوغاست پرشده است همه جا از طبل های چینی عطر های فرانسوی زنان چه زیبا آرایش کرده اند مردها چه زیبا سینه می زنند نماز ظهر بر پاست همه جا نذری میدهند صف نذری از صف نماز شلوغ تر است باید گریست بر این عزاداری ...
وقتی می گویم برایم دعا کن یعنی کم اورده ام!!! یعنی دیگر.......! کاری از دست خودم برای خودم بر نمی اید...!!! حرفی نمیماند فقط التماس دعا.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال یه اقایی دقیقا موقع اذان ظهر عاشورا یعنی الله اکبر رو که گفتن یه گوشه ی خیابون وایستاد نماز خوند مسجد هم اون دور ورا نبود بعضی ها یه جوری مسخره میکردن و نگاه میکردن انگار اون داره کار اشتباه انجام میده نه من و مایی که تو صف نذری کارمون به فحش و فحش کاری میکشه
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728
هدفم از این تاپیک همین بود که بگم اگه قراره تغیری ایجاد بشه باید از خودمون شروع کنیم سعی کنیم امسال تا حد ممکن عزاداریمون برای خود امام حسین باشه، نه چیز دیگه
دقیقا درسته شمیسا جون من دیدم که بعضیا دلشون میخواد نذری بدن اما وسعشون نمیرسه.میخوام به این دوستان بگم لازم نیست حتما قیمه و چلو کباب بدید.اگه شده یک جعبه خرما هم بگیرید و بعد از نماز توی مسجد پخش کنید. امام حسین این قدر بزرگ و کریم هستند که قطعا با همین مقدار نذر هم از شما راضی باشند