2410
2553
از دیروز به علت تخمک گذرای لکه بینی دارم شاید تا فردا طول بکشه.یعنی من نمیتونم فردا روزه اول ماه محرم رو بگیرم؟
آسمان جان علائم پری من هم متاسفانه پدیدار شد ...منم لک دیدم و این ماه هم به ماههای انتظار اضافه شد...منم نیت کرده بودم روزه فردا رو بگیرم.... برای من که به احتمال 90 درصد لک برای پری نمیشه روزه گرفت. مطمئنی لک تخمک گذاریه؟
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
آسنات جان من هیچ وقت لکه بینی نداشتم.این ماه متفورمین و لتروزول خوردم از دیروز که روز12پری بود درد حالت پری و ترشحات صورتی دارم.تو نت هرچی مطلب خوندم نوشته واسه تخمک گذاریه.حالا من میتونم یا نمیتونم؟ خدا از شما میپذیره چون نیتشو داشتی و اومدن پری هم کار خداست.اصلا ناراحت نباش.خدا توی دلته!شک نکن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فدات بشم چقدر زیبااااااااااا گفتی.... پس مطمئنی لک پریودی نیست پس این شرایطش فرق میکنه...فکرکنم بشه...زنگ بزن دفتر مرجع تقلیدت تا مطمئن شی...خوب جواب میدن
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
غسل کنی و نیت کنی هرغسلی به گردن دارم انجام میدم ......التماس دعااااااااااااااااااااااا منم دعا کن..من نمیتونم بگیرم همیشه پری بد موقع میاد
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
2714
اسمان اگه 10روز از پریودت گذشته باشه و تعداد روزهای لک بینی بیش از 3روز باشه وحالت افزاینده داشته باشه پری هس.....اگه نه کمتر از 10 روز از گری گذشته استحاضه میباشد
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
آسمان جون تو اقدامی؟ من فکر کردم این نی نی خوشگل عکس نی نیته
ایشالا که نصیبت میشه.....بحق علی اصغر باب الحوائج راستی اسمت خیلی آرامش بخشه
مرسی گلم.من اسم آسمان رو دوست دارم هرچند اسم خودم نیست.دلم میخواد بچهم اگه دختر بود آسمان بذارم اما شوهرم موافق نیست.خودمم راجعبش حس شمارودارم.یه احساس امنیت بهم میده.انگار که چون ما جای خداوند رو توی آسمان میدونیم این حس توی این کلمه نهفته است.
2706