2726
عنوان

ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﺩاﻏﻮﻧﻢ

653 بازدید | 7 پست
ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﻣﺮﻳﻀﻲ ﻻﻋﻼﺝ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺩاﺭﻡاﺯ ﻫﻤﻪ ﺧﺪاﺣﺎﻓﻆﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ.ﻭﻟﻲ ﻳﻪ ﺻﺪاﻳﻲ ﺗﻮ ﺧﻮاﺏ ﮔﻔﺖ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻬﺶ ﻣﻬﻠﺖ ﺑﺪﻳﻦ.ﻳﻪ ﻣﺎﻩ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ.اﺳﺘﺮﺱ ﺩاﺭﻡ ﻧﻜﻨﻪ ﻗﺮاﺭﻩ ﺑﻤﻴﺮﻡ.ﺑﻪ ﻧﻆﺮﺗﻮﻥبﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺧﻮاﺑﻢ اﻋﺘﻨﺎ ﻛﻨﻢﻳﺎ.ﻟﻂﻔﺎ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﺩﭘﺴﺘﺎﻥ ﺭﻭاﻧﺸﻨﺎﺱ
اصلا تلقین نکن به خودت خدایی نکرده ............. صدقه بده ایت الکرسی زیاد بخون واصلا به خودت استرس وارد نکن بیخودی
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه همه خوابا تعبیر دقیق و عین خودشون دارن. حرفای مامان خانمی رو منم تکرار میکنم
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2728
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِ خدایا درود فرست بر محمد و آل مُحَمَّدٍ اَللّهُمَّ اِنَّ رَسُولَکَ الصّادِقَ الْمُصَدَّقَ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَآلِهِ قالَ اِنَّکَ محمد خدایا این مطلب را پیامبر راستگوى تصدیق شده که درود تو بر او و آلش باد فرمود که همانا قُلْتَ ما تَرَدَّدْتُ فى شَىْءٍ اَ نَا فاعِلُهُ کَتَرَدُّدى فى قَبْضِ رُوحِ عَبْدِىَ الْمُؤْمِنِ تو فرموده اى من در کارى که مى کنم مردّد نشدم مانند مردّد شدنم در گرفتن روح بنده مؤ منم یَکْرَهُ الْمَوْتَ وَاَکْرَهُ مَسآئَتَهُ اَللّهُمَّ فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجَّلْ او مرگ را خوش ندارد و من هم ناراحتى او را خدایا پس درود فرست بر محمد و آل محمد و شتاب کن لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَالْعافِیَةَ وَالنَّصْرَ وَلا تَسُؤْنى فى نَفْسى وَلا فى اَحَدٍ مِنْ اَحِبَّتى. در فرج ولىّ خود و عافیت و یاریش و بد حالم مکن درباره خودم و نه درباره یکى از دوستانم. و اگر خواهى یک یک از دوستان خود را نام ببر و بگو: ((وَ لافى فُلانٍ وَ لا فى فُلانٍ)) راوى گفت : چون بر این دعا مداومت کردم چندان عمر یافته ام که از زندگانى ملول شده ام و این دعا بسیار معتبر است و در جمیع کتب دعا نقل شده است . مفاتیح الجنان، حاج شیخ عباس قمی (ره) اینم گذاشتم که اگه می خوای بخون...
S.kazemi6868@gmail.com
مگه قراره همه خوابایی که میبینیم تعبیر عین خودشونو داشته باشن. تازه خیلی خوابا اصلا تعبیر ندارن. منم حرفای مامان خانمی رو تکرار میکنم
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
من از بچه گی همیشه خواب میبینم.همه ی خواب هام هم با جزییات یادم میمونه.اغلب هم کابوس میبینم.خیلی زیاد توی کودکی همیشه خواب های وحشتناک میدیدم.چندین بار از خواب پریدم و با تپش قلب و حتی زبون بند اومده.خواب های توی این مایه ها هم زیاد میدیدم. اما هیچکدوم تعبیر نشدن.از خواب نترس همش به شرایط روحی بستگی داره عزیزم.من اگه قرار بود بشینم غصه ی خواب دیدن رو بخورم الان تیمارستان بستری بودم والله. سعی کن نماز بخونی یا دعا کنی.من اصلا مذ هبی نیستم ولی نماز عالیه.البته من نمازمو فارسی میخوندمو
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد