2733
2734
عنوان

رنگ کردن مو در زمان بارداری

687 بازدید | 11 پست
خواهر های گلم کسی از شما بوده که در زمان بارداری موهایش را رنگ کرده در ماه ششم بارداری و اتفاق خاصی برای نی نی افتاده باشه خواهش میکنم اگر اطلاعی دارید و یا تجربه ا ی دارید من را از نگرانی در بیارید ممنون میشم
منم ماه ششم هستم. توصیه میکنم رنگ نکنی.یه سه ماه دیگه صبر کنی دیگه تمومه... تازه من کلی موی سفید دارم. ولی الان اکثرا تل میزنم مدلای مختلف. هم خوشگله هم موهام دیده نمیشه.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
3ماهه اول بارداری مهمتره.
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
اره من یادمه یجاخوندم گفته بودتوی 3ماه اول بهتره رنگ نکرداما بازم واسه اطمینان یه سرچ بکنین
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
2738
ولی من ساکن هلند هستم و اول از دکتر زنان اجازه گرفتم گفت هیچ مشکلی نداره میتونی رنگ کنی چون هیچ تاثیری روی خون مادر نمیذاره ومن با خیال راحت رنگ کردم ولی بعد از رنگ کردن پشیمون شدم و ناراحتم