2733
2734
مامانا کمک.دخترم یک سال و سه ماهشه.خیلی منظم تا حالا راس ساعت 12میخوابید تا صبح.یک هفته پیش پدرش رفت ماموریت یک هفته.از اون روز بهانه هاش شروع شد نق زدن هاش شروع شده.اصلا بچه گریه ایی نبود الان شب ها جیغ میزنه .گریه میکنه ..کلافه شدم.باباش اومده اما هنوز که هنوزه ادامه داره الانم داره گریه میکنه من تند تند دارم مینویسم .بغل باباشه.تو رو خدا بگین چرا اینجوری شده.البته تا حدی میدونم به علت عدم. حضور پدرش در یک هفته و ترس جدایی بوده.کمکم کنید.میخونم
پسر من هم شبا خوب بود به هفته است شبا همش بیدار میشه و گریه دیروز دیدم دوتا دندون کرسی زده بیرون ولی بازم اذیت داره میشه غر میزنه چون نوک اون دندونا میخوره به لثه های پایینی به نظر من به خاطر دندونشه احتمالا در نبود پدرش اذیت شده و کمبودشو حس کرده این درسته ولی الان احتمالا یادش رفته دیگه و بعید میدونم به خاطر یاداوری اون موضوع باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی هوشیارتر از این چیزاست که با بوی لباس پدرش دلتنگیش بره.یه بار دو ماهش بود چنان از دوری باباش گریه کرد و با اومدنش اروم شد که همه تعجب کردن.الان همه چیز رو میشناسه همه فامیل رو هم میشناسه اگر یک بار دیده باشه.خیلی ماشالله هوشیاره
2706