2726
عنوان

سلام یه سوال کمکم کنیدتوروخدا!؟

765 بازدید | 17 پست
هفته بیست وسوم بارداری هستم ازغروبی تاحالایه تکونایی توقسمت مثانه ام احساس میکنم که بااین تکونااحساس ادرارهم دارم حتمابایدبرم دستشویی،،چندروزپیش هم رفتم دکترگفته نی نی خیلی پایینه اومده تولگن،استراحت هم دارم،خیلی استرس دارم اگه میشه کمکم کنید
http://zibaface.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم هفته پیش اینطوری بودم انقباض هم داشتم اونم بی علامت آز ادرار دادم عفونت داشتم البته ماما گفت ضربه هاش طبیعیه چون داره میچرخه اما اگه ادامه داشت حتما برو دکترت بجه زیاد پایین نیاد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
زیر دلت رو با یه شال ببند
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
نگران نباش تا فردا استراحت کن.به زودی بچه میچرخه و جاش عوض میشه.فقط مراقب باش انقباضاتت ریتمیک نباشه.کلا انقباض پیش میاد
کل شکمه مثل سنگ سفت میشه و عین توپ والیبال هرچی فشار میدی داخل نمیره البته در حالت نشسته انقباض رو چک کنید چون تو ایستاده شکم کش میاد
استراحت کن. چون سرکلاژ شدی خودش کشیده میشه بالا.زیرپاهات هم یه بالشت بزاری خوبه
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706