2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زیر بغل و زیر گردن و هر قسمتی از بدن نوزاد که تا میشه چون عرق میکنه نیاز به نظافت روزانه داره اگه هم حموم نمیبری به هر دلیلی بابد اون قسمتها رو تمیز حتما با آب ولرم و پنبه تمیز کنی
نوزاد یه ماهه را هر روز حمام بردن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
رزالین جون تو خیلی از کتابها نوشته برای خواب راحت نوزاد این کارو هر شب بکنبد من نمیکردم تا همین الان هم هفته ای یکی دو بار بیشتر نمیبرم من فقط نظافتشو دایم حواسم بود به همون ترتیبی که گفتم
هر 4 5 روز یه بار بسشه بابا گناه داره...هوام سرده ...کوچولوئه هنوز....
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اخه هواسرده ادم همش استرس میگیره اینجوری
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
آره جودی تابستون . اونم بچه بزرگتر نه بچه یه ماهه

به نظر من بچه یه ماهه اونم تو پاییز و زمستون هفته ای یک بار بسه بسه واسش

تمیز کردن بدنش با پنبه و آب گرم تو خونه مشکلی نداره مخصوصا اگه تپلی باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706