2703
2553
سلام به همگی خانم های محترم من چند ماهی میشه که با یک دختر خانم آشنا شدم . ایشون دختری هست از خانواده ای مذهبی و من خانواده ای غیرمذهبی دارم. اگرچه این مورد بین ما حل شده است اما مسئله اساسی این هست که صرف نظر از شروطی مثل داشتن ماشین و خانه و عروسی مدنظرش و ... که من پذیرفتم. میگوید دوست دارد به تعداد سال تولدش سکه به عنوان مهریه را قبول کنم. من شخصا دوست دارم دینی به عنوان مهریه گردنم نباشه و این رو هم بارها به ایشون گفتم.اما میگوید اگر کسی رو دوست داشته باشی همه چیز رو قبول میکنی و سر همین آشناییمون قطع شد چند بار و من هر بار پیشقدم شدم که آشنایی مون ادامه پیدا کنه اما در نهایت با پافشاری ایشون بر مهریه و گفتن اینکه برو هر وقت قبول کردی برگرد کلا کات کردیم.از طرفی دختر شایسته ای هست گرچه برخی اختلاف سلیقه ها داریم که اون هم به این نتیجه رسیدم هیچوقت نمیشه کسی رو پیدا کرد که کاملا باهات ok باشه بزرپترین مشکل همین مهریه سنگینی هست که گذاشته. بنظر شما چکار کنم؟ از طرفی ازش دلگیرم که چرا این شرط و گذاشته و پافشاری میکنه در صورتی که در ابتدا گفته بودم که مهریه سنگین رو قبول نمیکنم از طرفی احساس میکنم که تو این شرایط دختر خوب کمه
سلام سه تا مشکل داری شما 1 پرتوقع هست این دختر ممکنه در اینده برات مشکل ساز شه 2 اخلاق دو تا خانواده و فرهنگ که فرق دارن با هم 3 مهریه بالا که به نظر من اشتباه هست
خدایا نازدونه من و سالم نگه دار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شما اگه دوسش داری همیقد مهرش کنید! چرا فک میکنید اون باید دوستون داشته باشه مهرشو کم کنه؟!
دو پدیده را مردم یا عوام نمی توانند از هم سوا کنند یکی شور مذهبی است یکی شعور مذهبی.که این دو ربطی به هم ندارند آن کسی که شور مذهبی دارد خیال می کند که شعور مذهبی هم دارد.(دکتر شریعتی )
منم خودم عقیده داشتم باید مهریه ام کم باشه ولی وقتی همسرم تو صحبت هاش گفت شاید برای ادامه تحصیل بره خارج منم منصرف شدم وزیادتر مهریه رو تعیین کردم چون از شوهرم کمی اطمینانم صلب شده بود به نظر من اگه مهریه رو بالا گفته شاید هنوز به شما اطمینان کامل پیدا نکرده به نظر من توکل کن دنبال یکی دیگه بگرد که از نظر فرهنگی وخانوادگی هم به شما بهتر بخوره تفاوت زیاد نداشته باشه بعدا مشکل ساز میشه
حراجی لباس زنانه ولباس زیر
سلام مامان زهرا خودش هم میگه من به نتیجه نرسیدم و این شرط اولیه منه از طرفی رفتارش جوری بوده که احساس میکردم بهم علاقه منده اما مگه قبول مهریه ای که بالاتر از توانایی مرد نشونه عشقه و دوست داره با کسی زندگی کنه که عاشقش باشه
2714
سلام خوب طرفت رو میشناسی؟دوست داشتن کافی نیست اگه با عقاید شما و خانوادت کنار نیاد شاید مهرش که عندالمطالبه هست رو بذاره اجرا
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز//////////////////میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
طبق قانون جدید تا 110 تا سکه مرد رو برای مهریه به زندان محکوم میکنند، پس خانوم بیخود داره اصرار میکنه چون عملا سودی براش نداره، ولی به نظرم به 3 دلیل مهم با این خانوم ازدواج نکن اول اینکه اختلافات فرهنگی بی نهایت بعدا مهم میشه و دردسر ساز، دوم اینکه این خانوم اونقدر به شما اعتماد نداره که همین جوری باهات ازدواج کنه دنبال یک پشتوانه است به اسم مهریه سوم اینکه توقعش بالاست، کدوم جوون اول زندگی خونه و ماشین داره؟
من با مهریه بالا مخالفم کاملا اما نمیشه که هیچی مهرش نکنید؟ ایا هیچ سکه ای رو نمی خوایین مهرش کنین؟ هیچ کس اینو قبول نمی کنه
خداوندا شرمسارم که بر درو دیوار شهرم همه جا نام توست اما دریغ از اینکه در رفتار و کردارها بتوانم ترا بیابم
کلا کیس خوبی نیست برای ازدواج چون هم کفو شما نیست با همه این تفاسیر اگه اصرار دارین به ازدواج و نمیخواین دینی به گردنتون باشه مهریه رو مشروط به عندالاستطاعه بودن بپذیرین نه عندالمطالبه
با حیوانات مهربون باشیم 🥰
اینکه پافشاری کنه رو این حرف خیلی عجیبه به نظرم ! منم اولش میگفتم مهریه ام باید فلان تعداد سکه باشه بعد گفتم نه بذار ببینم خودش چقدر میگه گفتم خودت بنویس من چیزی نمی خوام ! و خیلیم خوشحالم از این کارم چون هم بحث نکردم سرش هم اینکه خودش خیلی بهتر برام نوشت مهریه درسته پشتوانه ی دختره ممکنه بگه دوست دارم تعدادش زیاد بشه ولی توافقیه نه که بگی الا وبلا انقدر
السلام علیک یا امام حسن مجتبی (ع)
2706