2726
چیش برات بیشتر مهمه؟ کیفیت دوربین ؟ یا اینکه بتونه اکثر بازی ها و نرم افزارا رو ساپورت کنه؟ یا...؟
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
grand 2 samsung
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)
واسه خرید گوشی اول اول باید ببینی چقد میخای هزینه کنی بعد ببینی چه سیستم عاملی رو میچسندی و دوس داری الان بهترین سیستم عامل ها که گوشی های جدید دارن ویندوز فون و اندروید و ios هست اگه ویندوز فون میخای الان بیشتر نوکیا ویندوز کار میکنه اگه اندروید میخای سونی و htc سامسونگ ، هوآوی و ال جی و.... اگه ios میخای اپل بعد باید بری سراغ سخت افزار یعنی دنبال رم اجرایی بالا و سی پی یو قوی و حافظه داخلی بالا دوربین و اینا بگردی در آخرم قیافش مهمه به نظرم
خدایا خیلی دوست دارم شکرت❤❤❤
معمولا این برند های معروف مدلای خوبشون بالای یه تومنه البته من واسه اندروید رو میگم زیر یه تومن هوآوی گوشیایی با مشخصات سخت افزاری خوب داره اما خب چینی هست ولی من تو اطرافیانم دیدم که دارن و راضی هستن
خب جوابمو نمیدی من مهندس الکترونیکم واسه گوشی و اینا هم مطالعم زیاد بوده و تحقیق زیاد کردم خواستم کمکت کنم عزیزم ولی مث اینکه راغب نیستی موفق باشی عزیزم
2706