پسرم شیر خشکیه میگن بچه های شیر خشکی مریض بشند دیر خوب میشن استرس دارم ..... سرما خوردگیش به نظر خودم جزییه فقط سرفه گاهی میکنه که احساس میکنم گلوش عفونت کرده خلط داره صدای سرفش ....بی تابی نداره کمی ترشح از که از ببنیش میاد بعدش خشک میشه اصلا ببرم دکتر ه نیازه ؟؟؟؟؟؟؟تا حالا سرما خودرگی نداشته .. چه دارویی میده شما تجربشو دارید؟؟؟؟؟میرم میام میخونم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
شنیدم میگن برا بچه تا سه سالگی انتی بیوتیک دکتر نمیده درسته............سرما خوردگی بچه رو باید جدی بگیرم روماتیسم قلبی میاره درسته؟؟؟؟؟؟
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر آنتی بیوتیک میده در صورتی که عفونت وجود داشته باشه خدایی نکرده عفونت باشه درمان نشه خیلی بد میشه پسر من چند ماهه بود سرفه شدید داشت دکتر سیفیکسیم داد بزور خوب شد آخه عفونتش زیاد بود
CafeMom Tickers
مرسی بچه ها........... میخوواد 2 ماه بشه ختنش کردیم جای ختنش یه جوری انگا ورم داره بردم دکتر گفت خوبه