2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مال منم کاملا منفی بود و کلا نا امید شدم تازه زنگ زدم آرایشگاه نوبت گرفتم موهامم رنگ کردم.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
راستشو بگم نخندی بهمااااا ولی چون دفعه اولمه اینحوریم راستی عزیزم وقتی مثبت شد میدونی چند روز از اقدام گذشته بود؟؟؟؟
خداوندا تو چه بی نهایت میبخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح میگوییم
منم پریهام 28 روزه اس روز 25 بیبی منفی شد روز 26 آز تیرویید دادم دیگه گفتم بذار بتا رو هم چک کنم خلاصه نمیدونستم مامان شدم تا روز جمعه که 29 پری بود بیبی مثبت شد شنبه عصر هم جواب آز رو گرفتم با اینکه بتا155 بود اما بیبی روز قبلش منفی شده بود.
این ماه هم مامان نشدی نگران نباش رحمت کم کم اماده میشه و ایشالا مامان میشی بزودی. من هفت ماه منتظر بودم. تو این هفت ماه فهمیدم زخم دارم و کم کاری تیرویید که شکر خدا درمان که کردم باردار شدم.
چه جالب مهدیسا جووونمممن خیلی امیدوارم کردی عزیییزم حدودا چند روز از اقدامت گذشته بود مهدیسا جون برا من 13 روز از اقدام گذشته بود
خداوندا تو چه بی نهایت میبخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح میگوییم
من روز یازده و سیزده پری که نشونه های تخمک گذاری داشتم اقدام کردم دیگه کی لقاح صورت گرفته و لانه گزینی نمیدونم حدودا 13 روز بعد از آخرین اقدام آز مثبت شد و 16 روز بعد از اقدام بیبی چک.
2706