2733
2734
نذر 124هزار صلوات
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم حاجتمو ازاین ختم گرفتم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2731
سلام ، من چند تا نذر رو برات میگم امیدوارم مفید باشه نذر سوره یاسین واسه مرحوم نخودکی که توی حرم امام رضا دفنه نذر هفتاد و دو تاشیر به نیت هفتاد و دو تن روز شیرخوارگان حسینی بدی به بچه ها نذرهای چهل روزه هم خیلی خوبه مثلا ختم دعای معراج یا زیارت عاشورا و... البته فراموش نشه که قبولی نذر و رسیدن به حاجت به دل آدمم نگاه میکنه امیدوارم زودتر به حاجت دلت برسی دوستم ، واسه من و نینیمم دعا کن ما هم واسه شما دعا میکنیم
2738
نذر حضرت علی اصغر خیلیییییییییییی گیراس 40 روز زیارت عاشورا هدیه به ایشون
مـرد که تـــــــــــو باشی زن بــودن خوب است ..

از میان تمـام مذکرهای دنیا ...

فقط کـافیــــــست پــای تــــــــــو در میان باشـد ..

نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانـوم بودن چه کیـفی دارد ...
http://chefartist.ir/
نذر صلوات برای امام موسی بن جعفر 7000صلوات در 7 روز ،، یعنی روزی 1000 بار
مـرد که تـــــــــــو باشی زن بــودن خوب است ..

از میان تمـام مذکرهای دنیا ...

فقط کـافیــــــست پــای تــــــــــو در میان باشـد ..

نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانـوم بودن چه کیـفی دارد ...
http://chefartist.ir/
به مدت 7 یا 40 روز هر کدام را که می توانید. 1- هر روز یک حمد و 11 قل هو الله و یک مرتبه سوره یس. 2- هر روز 110 تومان یا 1100 تومان تا پایان ختم بابت رد مظالم کنار گذاشته شود و بعد صدقه داده شود. به امید حاجت روایی تمام دوستان خوبم. التماس دعا.
S.kazemi6868@gmail.com
ختم آقای نخودکی 100 تا صلوات 100 تا یا رسول الله ادرکنی 100 تا یا علی ادرکنی 100 تا یا فاطمه ادرکنی 100 تا یا جوادالائمه ادرکنی 100 تا یا مهدی ادرکنی 100 تا امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء چهار شنبه ی بعد این دستور را باضافه ی 5 عدد تسبیح یا بیشتر بستگی به میل شما داره ، به دیگران هدیه میکنید . چهار شنبه ی سوم حاجت میگیرید . انشاالله
S.kazemi6868@gmail.com
2706