2737
2734
زمان زایمان 35 ولی 32 نمیدونم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانما راستی یه سوال شما دردتون شدید شد رفتید بیمارستان ؟بیمارستان که رسیدید سریع گفتن دراز بکشید تا موقع زایمان ؟آخه تو قزوین اکثریت سز میشن انقدر که نمیزارم خانم موقع دردش حرکت کنه
2738
من که درد نداشتم اصلا فقط فک میکردم من اینجا چیکار میکنم .. کیسه ابم سوراخ شده بود جند قطره فقط اومده بود ولی منو بستری کردن.. ساعت 12 دراز کشیدم درد نداشتم.. 3 دردام شروع شد.. 4شدید شد.. 5:30 کیسه ابم ترکیددددددددددددددد.. سریع منو بردن واسه زایمان 5:55 دقیقه صبح فسقل خان اومد..هفته 36

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

ما تو شهرستانمون امکانات ندارم باورت میشه با یه پراید مدل82 تا خود مرکز استان تو اوج گرما تیر ماه که کیسه ابم پاره شده بود و باید دراز میکشیم رفتیم 3 رسیدیم همسرم اروم رانندگی می کرد
زایمان من زودرس بود کل بیمارستانهای بابل رفتیم یا دستگاه نداشتن یا دستگااه پر بود .. با اون وضعم لباسم همه خونی از این بیمارستان به اون بیمارستان از 10 شب تا 12 .. همه هم با ماشین پشتمون بودن خیلی بد بود ولی خدارو شکر به خیر گذشت

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

منم درد نداشتم.برای این که نیمه اولی بشه رفتم بیمارستان. پدر منو خونوادم در اومد. 7صبح 5شنبه رفتم بیمارستان.11شام جمعه زاییدم با کلی نذز و نیاز. تبم کردمو دیگه نمیشد سزارینم کنند......... وااااااای که چقدر سخت بود ولی خدارا شکر زهرا جونم سالم بدنیا اومد و الان 34 روزشه.ولی پشیمونم که چرا بچمو اینقدر اذیت کردم.البته 39 هفته کامل بودم.
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او...
اللهم عجل لولیک الفرج
2706