2726
سلام... دوستان عزیز من کوچکتر از اونم که کسی را راهنمایی کنم ولی از دوستانی که سر مسایل پوچ با همسرشون مشکل دارند یا مسایل کوچیک را بزرگ میکنند خواهش میکنم یه سری به تاپیک عروس خانم(سمی) بزنید چون خود من با خوندن تاپیکش خیلی متحول شدم امیدوارم برای شما هم تاثیرگذار باشه... صفحه اول/عمومی/تاپیک عشقم زندگیم همه کسم از پیشم رفت... بعد از خوندن تاپیک خوشحال میشم نظراتتون رابدونم...
ﺩﺭﺳﺘﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺷﺎﻛﺮ ﺑﺎﺷﻴﻢ و ﻗﺪﺭ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻮﻧﻮ ﺑﺪﻭﻧﻴﻢ ﻭﻟﻲ اﺻﻼ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﺮﺩﻥ ﻫﻤﭽﻴﻦ ﻣﻮﺿﻮﻋﻲ ﺟﺎﻟﺐ ﻧﻴﺲ اﻻﻥ ﻓﻚ ﻛﻦ اﻭﻥ ﺧﺎﻧﻢ ﻳﺎ ﺧﻮاﻫﺮﺵ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻜﻮ ﺑﺒﻴﻨﻦ ﻣﻴﺪﻭﻧﻲ ﭼﻘﺪ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﻣﻴﺸﻜﻨﻪ و ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻣﻴﺸﻦ ﻛﻪ ﻣﺎ اﻳﻨﺠﺎ ﺩاﺭﻳﻢ ﺧﺪاﺭﻭ ﺷﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﻛﻪ ﺟﺎﻱ اﻭﻥ ﻧﻴﺴﺘﻴﻢ???

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم چند روز پیش از ساعت یک تا شش زنگ میزدم به گوشی شوهرم میگفت خاموشه محل کارش 30 کیلومتر با شهرمون فاصله داره راهشم خرابه انقدر گریه کردم میگفتم خدایا خودت کمکم کن بدبخت نشم خدا به سمی جون صبر بده واقعا ادم به نبود همسرش فکر میکنه داغون میشه چه برسه که واقعا نباشه...
http://8pic.ir/images/vwcajuc8wq6h0mguoe0o.jpg اینم گل پسر من
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=983410&postID=39050350
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
آنالیز با اینکه خوندن تاپیکش دلمو پرغصه کرد ولی ازت ممنونم فک کنم لازم بود همچین چیزیرو بخونم. خیلی روم تاثیر گذاشت خیلی خدایا کمکم کن همه لحظاتی که شوهرمو ناراحت کردمو جبران کنم خدا کنه سمی این تاپیکو نبینه از ته دلم براش صبر آرزو میکنم ایشالا بتونه این غم بزرگ رو تحمل کنه و یه زندگی جدیدی رو شروع کنه
پسرم خوشبختیمون با تولدت کامل شد. خدایا روزگار تا همیشه بر وفق مراد پسرم باشه
آره واقعا روم تأثیر داشت آدم قدر خیلی از چیزا رو نمیدونه بهتر تا عزیزمونو از دست ندادیم و راه برگشتی واسمون نمونده باشه برگردیمو زندگیمونو درست کنیم من که متحول شدم..
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2706