2726
به گزارش ایرنا‏، سرهنگ فرامرز شاکری روز پنجشنبه در جمع رسانه های جمعی استان در سنندج گفت: پلیس فتا موفق به دستگیری دختر دانشجوی 23 ساله ای در فضایی مجازی شد که با کلاهبرداری از مردم حدود 70 میلیون تومان پول به جیب زده بود. وی افزود: این متهم با قرار دادن عکس زن میانسال و بیماری که توان پرداخت هزینه های درمانی ندارد و دادن شماره حساب بانکی و استفاده از احساسات و عواطف مردم از 840 نفر در سراسر کشور کلاهبرداری کرده است. سرهنگ شاکری با اشاره به تحقیقات پلیس فتا در این زمینه گفت: تحقیقات بیانگر آن است این فرد که گرداننده اکانت های موبایل است با نام مستعار و همکاری مرد دیگری اقدام به این کار کرده است. سرهنگ شاکری افزود: هم اکنون این دو متهم در بازداشت موقت به سر می برند و پرونده آنها جهت رسیدگی و اجرای قانون به دستگاه قضایی ارجاع شده است. وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی هویت افراد پنهان است و شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای کلاهبرداری هستند گفت: مردم هشدارهای پلیس فتا در فضای مجازی را جدی بگیرند و بدون آگاهی و اطمینان به حساب افراد ناشناس پول واریز نکنند. وی اظهارکرد: میزان دستگیری ها در فضای مجازی در هفت ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش یافته است. به گفته وی پنج درصد متهمین زیر 17 سال، 40 درصد متهمین در رده سنی 18-25 سال و 55 درصد متهمین نیز 25 سال به بالا داشته اند.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاری کردند که من دیگه نمیتونم به کسی کمک کنم همشمیگم دروغ حتی طرف جلو چشمم بمیره میگم فیلمش.... قدیما یادش بخیر باید التماس شخص محتاج رو میکردی تا کمک رو قبول کنه
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
خیلیم خوب میخورن یه آبم روش چون اصلا اعتقادی به حرام و حلال ندارن فقط براشون مهمه یه پولی در بیارن اونایی که حرام حلال براشون مهمه صد تا تک تومنی پیدا کنن دلشون برنمیداره خرجش کنن ....
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻