2726
سلام خانومهای هنرمند هوا داره کم کم سرد میشه بیاید اون چیزی که از قلاب بافی بلد هستیم به هم یاد بدیم . من که خودم عاشق قلاب بافی هستم امیدوارم بتونم ان چیزی که بلدم بهتون یاد بدم . یه وقت فکر نکنید استادما نه........ اون مقدار کمی که بلدم میزارم براتون . شما هم بیاید هر چی بلدید اینجا بزارید . در ضمن اگه پترنهای زیبا داشتید حتما بزارید . نا گفته نماند خواهشن عکس بدون پترن نزارید چون به هیچ دردی نمیخوره .
دلم کار دست است خودم بافتمش تارش از سکوت پودش از تنهایی همین است که خریدار ندارد......
در ضمن دوستان من هر چند قت یکبار پیاماتونو پاک میکنم که مجبور نباشن دوستان صفحه ها ر بگردن برای یه پترن
دلم کار دست است خودم بافتمش تارش از سکوت پودش از تنهایی همین است که خریدار ندارد......
باور کنید من نه کلاس رفتم و نه از کسی یاد گرفتم خودم کتاب گرفتم و از روی اون کار کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید قلاب رو از خرازیها بگیری و معمولا کاموا هم دارن و همون فروشنده هم میتنه توی انتخاب قلاب با نخ کمک کنه ولی شما یه قلای شماره 3 بخر و نخش نیاید ضخماتش بیشتر از سر قلاب باشه
اول اون چیزهایی که باید بدونید و میگم بعد نقشه خوانی میگم و بعد با عکس میزارم هر کسی خواست انتخاب کنه خدش شروع کنه و ایرادی داشت بپرسه
اره وقتی نقشه خوانی یاد گرفتی من نقشه اون عک هم میزارم نترس یاد میگیری
2706