2733
2734
یه خانوم مومن هستن که تنها هستن وخیلی سختی کشیده.باهمه ی مشکلاتی هم که همیشه دارن ولی دلشون دریاییه و به همه هم کمک میکنن.ایشون یه حاجتی دارن که باید در 24 ساعت 40 تا سوره ی انعام بخونن .تا حالا 4 نفر قبول کردن.اگه از دوستان کسی قبول زحمت میکنه ومیخونه بگه که من یادداشت کنم وان شاالله گره یه بنده خدا باز شه.دستتون درد نکنه.
سلام حسنی جون شما چقد در نظرم اشنا میای خخخخ تا کی وقت داریم بخونیم؟
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه از امشب باشه میتونم بخونم خداحاجتشو روا کنه... یکی برام بنویس
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2731
2738
سلام دوستم به هر آرزویی شرکت میکنی سردار تشنه لب دستت رو بگیره و مقدر بشه برات آنچه محال میپنداری برای شرکت در ختم به آدرس زیر مراجعه کنید http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18152 شک نکن به اختیار خودت اینجا نیستی دعوت شدی خوش اومدی
2706