2737
2734
هوا خوبه؟ امروز میایم..... با بچه دوساله..... مراکز خرید ؟ آدرسشون میخام..... ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستم من خانوادم اونجا ، هوا که سرده ، الان چه وقت تبریز رفتنه ؟ به هر حال خوش بگزره ، مرکز خرید لاله پارک که مال ترک های ترکیه است و فروشگاه های بزرگ داره چند تا مارک معروف ترکیه مثل ال سی و کتون هم اونجا شعبه دارن که قیمتاش مثل شعبه های ترکیشونه ، آبرسان هم چند تا مرکز خرید داره مثل اسکان و برج سفید ، ولیعصر هم پر از بوتیکه و توی پیاده رو چند تا لباس بچه فروشی هست که جنساشون عالیه
2738
در ضمن اگه آجیل یا خوراکی های تبریز رو خواستی بخری دور فلکه ولیعصر یه آجیل فروشی هست اسمش یادم رفته ولی آجیلی تبریز نیست خوراکیاش حرف نداره یه شعبه هم تو لاله پارک داره که اونجا گرونتر میده ، همون فلکه باقلوا استانبولی هم داره میتونی بخری بیاری
شهربازیش سرپوشیدست ، برای من قیمتاش عالی هستن نسبت به تهران ولی من نمیدونم شما دنبال چطور مرکز خریدی هستی ، من که میرم تبریز بیشتر از اونجا بعدم ولیعصر خریدامو میکنم ، یه اتوبان پشت ولیعصر ساختن اونجاست ، در ضمن نزدیک اونجا یه بازار دیگه بنام رشدیه هست که من از اونجا نقره خریدم البته لباس مجلسی هم داره
2706