2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه کلومفین بخوری بعد هم که فولیکولت بالغ شد آمپول hcg بزنی فولیکول ازاد میشه و دیگه کیست نمیزنی انشاالله که همین ماه باردار بشی و راحت بشی من انقدر توی این راه سختی کشیدم که همیشه میگم خدایا دشمنم هم به روز من نیافته و هر کسی که توی راه درمان هست براش از ته دل دعا میکنم که خدا هر چه زودتر مامانش کنه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2738
من همیشه با کلومفین دو سه تا فولی داشتم البته من هنوز باردار نشدم خوردن کلومفین مال اول راه درمانم بود بعد از اون انقدر کارها کردم از ای یو ای،میکرو و عمل اما هنوز جواب نگرفتم
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕