2703
2553
اخه بعضی میگن پنج روز بعضی میگن سه روز یادم نیست دکترم کدومشو گفت هشت ابان عمل دارم دکترم تا شنبه عصر نیست.اگه پنج روز قبل عمل باشه باید اولی رو جمعه شب بزنم دو تا داده هر۱۲ ساعت
چرا باید بزنی؟ مگه بچه رو زودتر از موعد،در میاری؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
امروز۳۸ هفته تموم کردم بر حسب ان تی بر حسب پریود حمعه۳۸ تموم میشه گفت بزن کورتون داره برا قبل عمل خوبه اخه فقط به من نداده انگار دکترا ایت روزا قبل عمل به همه میدن هنه سزلریتی ها منظورمه
2714
من یه بار تو هفته 35 زدم یه بار هفته 38
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من شنیده بودم برای کسایی میدن که احتمال زایمان زودرس دارن ببخشید جواب سوالتو نمیدونم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706