2410
2553
Man ba id khaharam umadam yebar namzadie kardam vali khanevade khubi naboodan beham zadam ba inke kole famil midoonestan, 2 mah bad ye nafar dg umad ke kheyli az nazare akhlaghi va khanevade khuban man bahash jelo raftam vali hanooz behesh hesi nadaram hata hese jensiam nadaram, chi konam beram jelo ya na?
خدایا مرا مدام یاداوری کن که چه نعمت هایی به من دادی زیرا من فراموشکارم
من با شوهرم عقلانی جلو رفتم اصلا بهش حسی نداشتم ولی وقتی عقد کردیم واقعا عاشقش شدم حتی طاقت یک لحظه دوریشو نداشتم نمیشه گفت همه مثل من میشن شاید چون شوهر من خیلی بهم محبت میکرد من عاشقش شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
طوطی جان نامزده خواهرم هم همینجوریه خواهرم دوسش نداره ولی اون خیلی محبت داره خانوادش هم خیلی خوبن
من و بقیه بهش گفتیم وقتی انقد پسر خوب و پاکیه و خانوادش هم خوبن همشون عاشقه خواهرم شدن الکی تصمیم اشتباه نگیر پشیمون میشی الان پسر خوب کمه تازه پسره هم خونه داره هم کاره خوب پولدار نیست ولی خوبه
2714
واقعا طوطی جان؟ خدا از دهنت بشنوه بهش گفتیم خب نمیخایش بهم بزن گفت تا اینجا پیش رفتم بقیه شو نمیتونم بهم بزنم
تجربه من تو این مورد مثبت بوده به نظر من زن و شوهر حتما نباید قبل از ازدواج عاشق هم باشن همینقدر که از هم بدشون نیاد کافیه به قول خدا من خودم بین زن و شوهر الفت میدم ولی پبشنهاد میکنم یه مدت مثلا یکی دو ماه بیشتر باهم در ارتباط باشن و بیرون برن شاید از پسره خوشش اومد
نمیذاره به ما هم خوش بگذره انقد ایراد میگیره از پسره نامزده قبلیش اصلا قیافه نداشت تیپ هم نداشت حتی شعور هم نداشت فک کن خونمون نمیومد شام اینا هی بهانه میاورد یا خواهرم دماغشو عمل کرده بود میومد فقط میرفت تو اتاق خواهرم بعده یه ساعت اونجا موندن میرفت خونشون نمی نشست اما میگه من به اون احساس داشتم و برام خیلی جذاب بود و ازین حرفا این نامزدش الان هم تیپش خوبه هم کلاسش هم شعور و قیافش اما همش ایراد میگیره ازش که بد تیپه و اله بله بهانه میاره همش اعصابه ما رو هم بهم ریخته
2706