2703
2553
سلام.شیمیایی نمیدونم اما دکتر گیاهی به خالم گفته 1 لیوان اب عناب ناشتا بخوره+در طی روز اب زرشک بدون نمک+ میوه تمرهندی+خاک شیر اصلا هم سرخ کردنی و غذای پر ادویه نخوره 4 ماهه رعایت میکنه ازمایش که داده دکترش گفته نتیجه خیلی بهتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اب رو میجوشونن بعد زیرش رو خاموش میکنن و عناب ها رو میریزن توش درشم میزارن بعد 3/4 ساعت ظرف رو میزارن تو یخچال تا 2 روز بعد صافش میکنن.میتونی اگر دلت خواست عناب ها رو بیرون نریزی تو مخلوط کن کمی میکسش کنی از صافی رد کنی و قاطی اب صاف شده بکنی غلیظ تر میشه .من همینجوری واسه دل خودم امتحانی درست کردم صبح ناشنا 1 فنجون خوردم نتیجه عینیش واسم شفافیت پوستم بود.
2714
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1539996#1539996

روزی سه لیوان گل همیشه بهار دم کن که خیلی هم تلخه و 4 ماه این کار را تکرار کن . از داروخانه قرص لیور گل 70 بگیر روزی سه عدد + رژیم هایی که تو تاپیکم هست ...

بعد 4 ماه خوبه خوب میشی
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
بله خوبه ... بله ممکنه از کبد چرب باشه ...

عرق کاسنی + بید + شاطره ... اسمش عرق کبده کلا ... و عالیه برای کبد
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2706