2733
2739
عنوان

اخه مگه مادر ادم نیست؟!!!!

1565 بازدید | 55 پست
دلم خیلی گرفته منم یه مادرم عینه همه مادرایه دیگه عینه همه ادمایه دیگه .... دوتا بچه دارم سرکار میرم هر روز از صبح تا عصر حتی پنج شنبه ها .... کار بیرون ، کار خونه ، رسیدگی به دخترایه دوقلوم ، از اونور شوهرم .... دیگه واسه خودم وقتی نمیمونه .... مگه من حق ندارم خسته بشم؟! با هرکسی هم درد و دل میکنم فایده نداره .... با مادرم درد و دل میکنم از خستگیام میگم به جایه همدردی به جایه دلداری همش میگه خوب چیکار کنم؟!!! خوب چیکار کنم؟!!! بچه رو نمیشه بزاری تو کوجه که !!!! میشه؟! باید صبور باشی تحمل کنی ..... بهش میگم مگه من گفتم بزارم تو کوچه ؟! من میگم به منم حق بدین که خسته بشم دلم استراحت بخواد دلم یه ساعت وقت ازاد بخواد دلم یه روز و بخواد که به خودم برسم ... انگار ادم مادر میشه بقیه توقع دارن دیگه صداش درنیاد .... با هیچکیم نمیتونم درد و دل کنم شوهرمم که بدتر از خودم اینقدر خسته کوفته میاد راهشم دوره .... هیییییییی .... هیشکی منو دوس نداره
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
نه میزارم مهد
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وظیفه تو سر کار رفتن نیست دوستم خوب خسته میشی حق داری
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
شما فقط باید به بچه هات وخونت برسی مگر اینکه خیلی مشکل مالی داشته باشی زن واسه کار بیرون ساخته نشده یعنی توانشو نداره
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2738
ببین من بادوتا بچه خانه دارم هستم الان که پای لپ تابم له له ام یعنی جون ندارم از جام پاشم برم بخوابم اصلا درک نمیکنم توان شماهارو که میرید سر کار مگر اجبار مالی داشته باشی خیلی سخته حق داری
درسته وظیفه من نیست ولی اینجوری احساس میکنم یه چیزی دارم تو زندگی که بهش افتخار کنم حداقل سرکار رفتن بهم اعتماد بنفس میده ، خیلیا سرکار میرن بچه هم دارن ، بعدم جایه خوبی کار میکنم کارمند بانکم ... حیفه شغلمو ول کنم ، من فقط از این ناراحتم که با هرکس درد و دل میکنم یجوری رفتار میکنن انگار مادرا حق ندارن خسته بشن ... بیشترم از مادر خودم ناراحتم
2706