2410
2553
عنوان

پایین بودن جفت هفته 31؟

2878 بازدید | 10 پست
سلام دوستای خوبم من هفته 31 هستم و دیروز دکترم سونو کرد و گفت که جفتم پایین هست و جلو و برای سه هفته دیگه سونو وازینال داد که ببینه بالو رفته یا رگهایی ازش با سرویکس متصل هست یا نه. کسی چنین تجربه ای داشته؟ دکترم گفت اگه بالا نره مجبورم سز بشم که اصلا نمیخوام. کسی اینطور بوده و بعدش جفت بالا رفته باشه. ممنون میشم از نگرانی درم بیارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خون ریزی یا لکه بینی ندارم فقط از درد واژن و کشاله ران حتی تو حالت درازکش هم آرامش ندارم. ممنون که جواب دادید. ستاره جون من بچه ا لم رو طبیعی زایمان کردم و دوست دارم اینم طبیعی باشه چن با دختر دو سال و نیم ام دست تنها سز سخته .
من دو هفته اول بارداری لکه بینی داشتم وای بعدش از درد لگن با کشاله ران نمیتونستم نفس بکشم وقتی میگرفت هر جایی که بود بشینم برای همین اصلا از خونه بیرون نمیرفتم چون تو یه شهر غریب بودم بچه ماه اخر چرخش داره انشاالله که جا به جا میشن
برایم دعا کن......اجابت مهم نیست ....نیاز من به ارامشی ست که بدانم تو به یاد منی
2714