2726
راضی بودم. دردش از وقتی بچه می افته تو کانال زایمان خیلی زیاده ولی قابل تحمل هست. فقط بدن باید ریلکس بشه تا دردش بیشتر نشه. تاثیر منفی نداشت.
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخیه خوردی؟من خیلی بخیه خورده بودم.از بیمارستان که اومدم تو اینه می خواستم بخیه هامو ببینم وقتی واژنم رو دیدم های های گریه میکردم.فکر میکردم همون جوری میمونه.ولی کم کم جمع شد.خیلی حس بدی داشتم.
درخشش فوق‌العاده ستاره های والیبال ایران در لیگ جهانی و مسابقات قهرمانی جهان در لهستان حالا سعید معروف پاسور باهوش و کاپیتان تیم ملی کشورمان را در آستانه کسب یک افتخار بزرگ قرار داده است. فدراسیون جهانی والیبال در اقدامی از کاربران سایت خود خواسته به بهترین بازیکن سال 2014 جهان رای داده و آن را با نظر خود انتخاب کنند. شما می تواند به آدرس http://www.worldwidejobs.org.uk/volleyball-player-of-the-year رجوع کرده و به سعید معروف رای دهید.
راضی بودم رو هم شش ساعت چهل دقیقه اخرش زیاد بود دردش تاثیر منفی نداشت، مثبت داشت امااا ، سزارین اورژانسی هم شدم، خود سزارین و روزهای بعدش عالی بود، اما واقعا اون احساس ناقص شدگی رو دارم، رو زندگی جنسیم اثر منفی داشت البته از نظر روانی، چون اون احساس زنانگی و اعتماد به نفسم داغون شد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706