2726
دوستای گلم دختر من نه ماهشه به لطف خدا من سه بار نزدیکی داشتم بدون جلوگیری اخریش حدودا 3 هفته قبل بود من اصلا تو این نه ماه ترشح نداشتم و اقلا هم پریود نمیشم و شیر هم میدم این دوسه بار دیگه جلوگیری نکردم گفتم خطری نداره اما الان یه هفته میشه خیلی ترشح دارم دیشب گفتم بزار یه بی بی بزارم نکنه. .... بی بی گذاشتم اون نواریه مدیکور بود بلافاصله دوخط شد ساعت 12 داداشمو فرستادم یکی دیگه از این کیت دارهاازداروخانه گرفت یه مدل دیگست اونو هم همون موقع گذاشتم اول انگار داشت دوخط میشد اما بعد ازچند دقیقه دیدم منفیه الان نمیدونم چه بکنم البته خودم حس میکنم منفیه ولی خوب بدونم بهتره
خدایا کمکم کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینکه پریود نشی دلیل نمی شه خطری نباشه چون تخمک گذاری قبل از پریود اتفاق می افته. آز خون دقیق تره
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
2728
دوستای گلم پدیکوره نواریه و ارزون تره و مثبت شده اون یکی مثلا با کلاس تره و گروم تره و کیت داره که با قطره چکونریختم ادرارو که منفی شده الان به نظرتون کدون ممکنه خراب بوده؟؟؟
خدایا کمکم کن
منم یه خارجکی خریدم که هیچ قطره چکونی نداشت همینجوری گذاشتم تو ادرار منفی شد الآن سه روز از پری میگذره هنوز نشدم یعنی امیدی هست؟
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
مهتا بی بی شما کی مثبت شد؟ آخه من تو اقدام پریهام عقب جلو شد نمیدونم بر حسب ماه پیش حسابش کردم
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
ازرمهمونای عزیز توقعی نیست چون نمیتونن نظر بنویسن اما 8 تا از دوست جونا اینجایین تجربه ای نداشتین ؟ الان دوباره بی بی بخرم ؟ مدیکور بخرم دوباره ؟ اخه اون یکی گرونه دیگه زورم میاد هی بگیرم از اون
خدایا کمکم کن
2706