2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز ان شاءالله همیشه سلامت باشین، ببخشید شما هیدروکسی هم مصرف می کردین؟ من الان یک سال و ...

عزیزم من هیدروکسیم مصرف میکروم اون زمان اگه بیماریت خاموشه و دکترت اجازه بارداری داده هیچ مشکلی نیست

2728
تو عوارض جانبی پردنیزولون نوشته چاقی بیش از حد میخاستم بدونم کسی بوده که روند طبیعی بارداری رو داشت ...

مینا جان میگم پس این چیه توی مقاله های مختلف از امید به زندگی ده ساله مبتلایان لوپوس گفته من الان هفت ساله ک مبتلا هستم خ میترسم ینی فقط سه سال دیگه....😢

فقط هیدروکسی مصرف نیکردم و پردنیزودون

مرسی عزیزدلم‌جواب دادین .من بار اول باردار شدن توی هفته ۳۵ بچه تو شکمم مرد حالا دیگه باردارم نمیشم گفتم دکتر بهم‌بگه قرص هیدروکسی بخور چه ضررایی داره .بعد یه چیزی تو این‌کروناها هی میگن هیدروکسی باعث کوری میشه دور از جون همگی .همسابه یکی از اشناهامونم بش هیدروکسی دادن کرونا داشت حالا کور شده .منم دیگه واقعا وحشت کردم

2740
مینا جان میگم پس این چیه توی مقاله های مختلف از امید به زندگی ده ساله مبتلایان لوپوس گفته من الان هف ...

ای بابا این چه حرفیه..امیدوار باشین.

استرس باعث تشدید بیماری میشه.

همیشه شاد و خوشحال زندگی کنین.

عمّه ی من مبتلا به بیماری خودایمنی وگنر بود.میگن نهایتا سه سال بعد از ابتلا به این بیماری ، بیمار فوت می کنه.

در حالی که عمّه ی من هشت سال دوام آورد.

وگنر خیلی سخت و شدیده.لوپوس در مقابل اون چیزی نیست.تعداد مبتلاهای وگنر هم تو کشورمون انگشت شماره.