2737
2734
عنوان

خواهشا بیاین دارم میمیرم از ترس و نگرانی

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه درد داره حتما فردا ببر ش دکتر واسه سی تی اسکن ؛ ان شاالله چیزی نیست ؛ بلا دوره ؛
نمیخوام بترسونمت ولی درد پشت سر رو جدی بگیر
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2731
رویا من چند سال پیش از ارتفاع زیاد افتادم تشنج کردم اورژانس اومد حافظمو یک ساعتی از دست دادم بعد ک رفتم بیمارستان دکتر گفت هیچی نیست. فکرشو بکن هنوزم جاش درد میکنه
برای من همین از تو گفتن هاست زندگی...
عزیزم فردا ببرش دکتر انشاالله که هیچی نیست.خودتم حواست بهش باشه. به چیزای خوب فکر کن عزیزم
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
من تجربه ام رو بگم ؟ پسر من چهار سالش که بود وقت بازی شونه اش خورد به چهارچوب در خیلی گریه کرد ولی نه ورم کرد نه چیزی..فقط درد داشت خخخ منه خر هم به هوای کوفتگی میبردم زیر آب گرم مالش میدادم تا اینکه بعد ده روز برد دکتر گفت ترقوه اش شکسته خخخخخ فحشم ندید ها....خخخخ
خدایا واسه همه چیز شکر....
حتما یه صدقه بده که خطر ازتون دور بشه.و خودت هم به سلامتی زایمان کنی.
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
2738
گوگولی پسرت چه صبری داشته طفلی که هیچی نگفته .بمیرم واسش وای مامان هستی چه موقعیتی داشتی ها، یک ساعت، فراموشی گرفتی من خودم بچگی پام رفت روی توپ با شدت با پشت سر خوردم زمین، تازه خون هم بالا اوردم.ولی دکار گفت چیزی نیست
دنیای من محمدرضا و محدثه
وای رویا چه بد
وای رویا چه بد