2737
2734
عنوان

خاطره اگاهی از بارداری !

| مشاهده متن کامل بحث + 901694 بازدید | 3565 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

من این تاپیکو تا صفحه 115 خوندم و هنوزم دارم میخونم... خیلی اتفاقی با این تاپیک برخوردم. امیدوارم بازهم نوشتن خاطرات قشنگ بارداری ادامه داشته باشه. دیگه لازم نیست بگم که باخوندن خیلی از خاطرات اشک ریختم.

منم 7 ساله که منتظرم و تمام راهها رو رفتم ولی دریغ ....😳... خواهش میکنم برای منم دعا کنید تا از این همه انتظار دربیام💖  

2742

سلام دوستای عزیز من الان چن وقت دارم خاطراتتون رو میخونم خیلی قشنگن از خدا میخوام به همه فرزندا سلامتی و به همه مادرای چشم انتظار هم فرزند سالم بده ، خواستم خواهش کنم برای منم دعا کنین ک اگر صلاحم هست من هم مادر بشم ، چن سال هست تو اقدامم ولی هنوز خدا صلاح ندونسته و سعادت مادر شدن نصیبم نشده 

ممنون میشم تو دعاهاتون من روهم یاد کنید 

الهی ک همه منتظرا بیان خاطراتشون تو این تاپینگ بنویسن و همه ی مارو هم تو ذوقشون شریک کنن 🤲🙏

راستش یه سوال هم داشتم من تو این چن سالی ک اقدام هست تا ب حال سابقه بی نظمی پریودم رو نداشتم و تو این سه ماه اخر ک اسید فولیک و ویتامین دی استفاده کردم سیکلام بهم ریخته ک شنیدم میگن نشونه ی خوبی هستش ینی من میتونم امیدوار باشم؟ 

خواهش میکنم اگر کسی بوده ک شرایط من رو تجربه کرده و باردار شده منم راهنمایی کنه ممنونم ازتون .

راستش یه سوال هم داشتم من تو این چن سالی ک اقدام هست تا ب حال سابقه بی نظمی پریودم رو نداشتم و تو این سه ماه اخر ک اسید فولیک و ویتامین دی استفاده کردم سیکلام بهم ریخته ک شنیدم میگن نشونه ی خوبی هستش ینی من میتونم امیدوار باشم؟ 

خواهش میکنم اگر کسی بوده ک شرایط من رو تجربه کرده و باردار شده منم راهنمایی کنه ممنونم ازتون .

2740
راستش یه سوال هم داشتم من تو این چن سالی ک اقدام هست تا ب حال سابقه بی نظمی پریودم رو نداشتم و تو ای ...

منم همینجوریم 

من ماه چهارم اقدامم 

هرماه کلی علائم بارداری داشتم و پریود شدم اما نامنظم 

پیش از اقدام هیچوقت سابقه بی نظمی نداشتم 

این ماهم الان بیستم سیکلمه باز هم علائم دارم ولی فک کنم طبق معمول پریود بشم

کامنت من میشه اولین کامنت سال 1402😁😜

تاپیک جالبی بود. بیش از 10سال از استارت این تاپیک میگذر. با اینکه خود اسی نیس ولی دمش گرم از تاپیکش

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "