2733
2739
عنوان

چند تا سوال در مورد نوزاد یه ماهه ام داشتم میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4316 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان درست راهنمایی کردن. فقط به نظر من حتما شیر بخور چون بدنت نیاز داره و به شیرسازی هم کمک میشه فقط برای اینکه بچه نفخ نکنه رپی غذات زیره بریز پ بخور. برای بچه من که خیلی موثر بود. مایعات و میوه هم خودت زیاد بخور کمک میکنه بچه یبوست نگیره... در مورد گوششم روسری شرش کن و سعی کن باد کولر و ماشین نخوره. برای اطمینان که گوشش درد داره یا نه بهتره ببریش دکتر. بالا آوردن بچه چند ماه اپل کاملا طبیعیه چون بیشتر از نیازش مک میزنه و مازادشو استفراغ میکنه. نگران نباش اما حتما بچه ت را به بغل بخوابون که اگه موقع خواب استفراغ جهشی رو به بالا مرد خدای نکرده راه تنفسیش را نبنده
عزیزم بالا اوردن تا ی اندازه ای ایراد نداره شمام ک سونو رفتی گفته طبیعیه،،، برای دل دردش قطره کولیک ایز بگیر عالیه هر 6 ساعت بده بخوره خیلی بهتر میشه البته برای دل درد کولیکی،،،، اگر دل دردش برای یبوسته یکی از بهترین کارها اینه ک پاهاشو جمع کنی ب شکمش فشار بدی خیلی تاثیر داره کمکش میکنه گاهی هم با روغن زیتون چربش کن مقعدو،،، برای گوش دردمحتما بایددکتر ببری
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
2740