2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام دکتر منم نیک نفسه خیییییییلی ماهی من دوستش دارم من طبیعی دوست دارم ایشالله که بتونم تا الان چیز خاص بدی از بیمارستان ندیدم اخه کار خاصی هم نداشتم فقط ویزیت ماهانه بوده دوبارم از ازمایشگاه استفاده کردم ازاد حساب میشه دیگه خیلی گرون
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
استفاده از کدام مواد آرایشی در بارداری خطرناک است ؟ دوران بارداری برای هر خانمی جزء حساس‌ترین دوران‌ها است، دورانی که مادر برای حفظ سلامت خود و جنینش باید تا حد ممکن احتیاط‌های لازم را به خرج دهد و از هرچیز مشکوکی دوری کند. آرایش و استفاده از محصولات پوست و مو و ایمنی آنها یکی از دغدغه‌های خانم‌ها در این دوران است، اینکه از چه محصولاتی می‌توانند استفاده کنند و چه محصولاتی را نباید به کار ببرند. برای رسیدن به پاسخ این پرسش‌ها سراغ رهنمودهای دکتر بهروز باریک‌بین، متخصص پوست و مو رفتیم تا باتوجه به توصیه‌های او خانم‌های باردار در این دوران با اطمینان بیشتری از روش‌های زیبایی استفاده کنند. هر ضدآفتابی استفاده نکنید در دوران بارداری بهتر است حتی برای انتخاب ضد آفتاب خود نیز دقت بیشتری به خرج دهید و تا جایی که ممکن است سراغ ضدآفتاب‌های شیمیایی نروید تا مواد شیمیایی کمتری جذب پوستتان شود و درنتیجه خطر کمتری هم متوجه جنینتان شود. بهترین انتخاب؛ ضدآفتاب‌های. . . ادامه...
بچه ها من هفته ۱۵ هستم تازه.می خوام زایمان در آب داشته باشم تو صارم.میشه دکترای خوبی که راحا میشه پیداشون کرد و کارشونم خوبه رو برای زایمان در آب بهم معرفی کنید.ضمنا از چه هفته ای باید برم پرونده تشکیل بدم.هزینه ویزیت چقدر تو صارم.راستش میخوام اخرش تا میشه برم اونجا که هزینه های جانبی کم بشه.لطفا راهنماییم کنید.
من دو سال پیش با دکتر کرم نیا سزارین شدم واقعا همه چی عالی بود از کار دکتر بگیر تا رسیدگی و برخورد پرسنل. الانم دوباره باردارم بازم تحت نظر دکتر کرم نیا چون واقعا بهم ارامش میده. من اینهمه پیشش ویزیت شدم ولی تا حالا خستگی تو صورتش یا خمیازه و این چیزا ندیدم.
2740