2737
2739
وااااا خب نیاد شوهر من حتی یه بارم با من دکتر نیومد الان دخترم همش تو بغلشه ب خاطرش حاضره همه چیشو فدا کنه خیلی بهش وابسته است حواست به. این دوران باشه توی مرحله حساسی هستی بگو یکی بیاد پیشت اصن دوباره برو پیش مامانت
آخه مامانم میگفت چرا باهات نمیاد بالا توو مطب؟ بهش بگو بیاد، دکتر قبلیم میومد، ولی اینو از اول گفتم نیا مطب شلوغه دیگه عادت کرده بود که نیاد، ولی بنظرم باید میومد انقد من التماسش کردم
دختر قشنگم هلیا عاشقانه میپرستمت عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ک. ق همه مردا بچتو بچسب من العان داغون بودم تو نت سرچ میزدم از شوهرم متنفرم اینجا اومد بالا همشون نفهم و بچه و پر توقع
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
منم دو دفه باهاش رفتم اینقدر ازیت کرد بعدش با مامانم رفتم خدا مامانت رو نگه داره برو باهاش خیالت راحت من درکت میکنم العان اشکام میریزه قشنگ میفهمم ادم چقدر دلش میخواد شوهرش کنارش باشه
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
غزل راست میگه شوهر منم اصلا هیچی تا وفتی بچه سه ماهه شد بعدش کم کم عاشقش شد العان بهش خیلی اهمیت میده تازه دنیارمیاد خودتو اماده کن تو ذوقت نخوره بچه رو اولش یه جوری میگیرن بقلشون انگار نوجود فضاییه