2733
2739
عنوان

حاملگی پوچ آیا صبر جایز هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 58 پست
عزیزم من بارداری پوچ داشتم. از هفته 5 تا اخر هفته 7 دکتر به امید دیدن جنین من رو نگه داشت. حالت تهوع شدید و بتای خیلی بالا داشتم. بالاخره اول هفته 8 سونوی واژینال بارداری پوچ رو تایید کرد و سقط کردم. به نظرم بعد از هفته 8 صبر کردن فقط اذیت شدن بیشتر است و اینکه اگه سن حاملگیت بالاتر بره دیگه مجبور میشی حتمن کورتاژ کنی و با دارو سقط نمیشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته این رو هم اضافه کنم که من برای تایید سقط به یه متخصص دیگه هم مراجعه کردم و نظرش این بود که وقتی میبینی پوچه نباید مریض رو معطل کرد و الکی باعث بالا رفتن سن بارداریش شد. شاید یکی از دلایل اینکه من معطل شدم این بود که وتخصصین رادیولوژی قبلی خیلی مهارت زیادی نداشتند و نمیتونستند بارداری پوچ رو 100% تایید کنند. تا اینکه سونوگرافی بیمارستان پاستور نو رفتم.
2728
گفتم دوباره بیام اینجا و بگم که نتیجه کار چی شد شاید بعدا خدایی نکرده کسی به این مشکل برخورد کنه و بخواد بدونه آخرش چی شد..
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
روز 5 شنبه رفتم دوباره دکتر سونو برام نوشت انجام دادم درجا اولین کاری که کرد صدای قلب نی نی رو برام پخش کرد قلبش تاپ تاپ میزد.
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
2740
گفتم پس اندازه ساک که زیاد بوده چی گفت الانم سایز ساک بزرگه ولی همه چیز طبیعیه با توجه به اندازه جنین ما سن بارداری رو مشخص میکنیم.