2737
2739
عنوان

خانومای خوش ذوق هرکی پخت غذاهای گیاهی بلده بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 37 پست
ایول سروناز جون راست میگی اصلا یادم نبود خیلی خوب شد حتما انشاالله نگاه میکنم
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نخود فرنگی رو یه استاد طب سنتی میگفت مصرفش باعث نازایی میشه
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!
سلام دوست عزیز. یه فروشگاه هست سمت تهرانپارس به این آدرس تهران نو، چهار راه خاقانی، خیابان فرخی، بین سعیدی و مولوی پلاک 49 تلفن : 09125877479 و 77472810 ساعت کار فروشگاه : ۹:۳۰ الی ۱۳ و ۱۶:۳۰ الی ۲1 روزهای جمعه تعطیل است. اگه تونستی یه سر بزن اونجا. پنیر سویا داره هرچی فکر کنی گیاهی داره.از بیسکوییت بگیر تا هر چی فکر کنی حتی ژامبون گیاهی هم داره خیلی هم خوشمزه است. یه آرد هم داره که بجای تخم مرغ توی کوکو میزنی.
2731
ممنون زیزی جون از اطلاعت
2740