2737
2734
عنوان

مامانهای 90 بیاین در مورد بازیها..کتاب ها ...آموزش و دانش روز صحبت کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 117084 بازدید | 1423 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام کلی بازی کردیم اول کاردستی یه مقدار کاغذ و برگ و نی و.... هر چی ببینم میدم دست بچه ها با یه چسب ماتیکی و جعبه ماست یا کاغذ یا....و اثر هنری شون خلق می شه یه بازی دیگه که یادمه این بود که یه اسب کشیدم و یه نخ دادم دست بچه ها و گفتم براش دم بزارید یا ادم کشیدم و با در بطری ازشون خواستم که چشم بزارن البته هدفم ساخت کاردستی نبود و می خواستم تصویر انتزلعی و جاهای اجزا رو ببینم بلدن یا نه آشپزی هم واقعی و خاله بازی زیاد کردیم یه خونه هم ساختیم که میریم مهمونی
انسانیت
2728
این یه لیست از کتابهای خوبی که پیدا کردم البته همش رو قرار نیست بخریم لیست کتابها 1. نشر دیبایه:شاهنامه به لالایی،بپیچ و بساز 2. پژواک دانش:ماجراهای جورج میمون 3. نشر تهران:مجموعه کتابهای سفید-مهارتهای زندگی 4. محراب قلم:مجموعه دایرة المعارف جوچک من 5. مبتکران:یک داستان محشر،مجموعه فعالیت های آموزشی،یک چیز دیگر،هر وقت خوک ها پرواز کنن،شب بخیر ماه 6. نشر نظر کتابهای خروس:هنر برای کودکان 1و2،دوباره نگاه کن،الفبا در هنر،شکل ها در هنر،حیوانات در هنر،همه رنگ های دنیا،جناب شغال رنگ مرا دزدیده 7. چکه و شهر قلم:مرغدانی پرماجرا،کتاب و پازل رو رو با قایق در مسیر آب 8. فرهنگ و هنر:اولین کتاب مهد کودک من تقویت هوش 9. امیرکبیر:شماره تلفن پرنده ها،این یک جعبه نیست،مجموعه قورباغه و وزغ 10. راز بارش:راز 11. پنجره:خانواده پاگنده 12. زعفران:مجموعه کانگروی آبی 13. کانون:من کجا هستم،مهمان ناخوانده، 14. شهر تاش:موریس موسه،داستانهای فکری،نافل بانی،فردریک 15. هنر سرای اندیشه:الفی اتکینز 16. علمی فرهنگی:نقطه،سفر به سرزمین وحشی ها،خانم حنا به گردش میرود 17. انتشارات فنی ایران:کتابهای سبز 18. طرح و اجرای کتاب:مجموعه ماجراهای پارک جنگلی 19. پیک دبیران:مجموعه فرانکلین 20. قدیانی:مامان بیا می خوام ورزش کنم،مجموعه قصه های مزرعه،مجموعه ماجراهای اقا موشه
2738
دخترا چند تا کتاب داشتن که حسابی خراب شده بود و دیگه قابل تعمیر نبود( با کاغذای کادوی اضافی و یا عکسای مجلات هم می شه) امروز چند تا از عکساشون رو خیلی تصادفی بریدم و گذاشتم کنار دستمون یه ورق کاغذ و چسب هم آوردم و شروع کردم به قصه گویی راجع به عکسا هر چی رو که اسم می اوردم بچه ها پیدا می کردن و می چسبوندن رو صفحه و قصه رو تا آخر عکسا ادامه دادم در نهایت هم یه کلاژ با مفهوم داشتیم و هم قصه گفته بودیم
انسانیت