2733
2739
عنوان

جفت سرراهی

| مشاهده متن کامل بحث + 5762 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من زایمان کردم ولی تو هفته 18 پایین بود تو سونو رعایت کردم سونی بعدی 32 هفته بالا رفته بود با بزرگ شدن رحم جفت به سمت بالا میره

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2731
ترانه جون،من از هفته ی ۶تا ۱۰لک بینی داشتم،از ۱۳هم خونریزی پیدا کردم،جفتم پایین بود و پشت جفتم لخته داشتم،۱۰ روز بیمارستان بستری بودم،فقط برا دستشویی بلند می شدم،اومدم خونه هم همش استراحت کردم،خداروشکر جفتم رفت بالا خونریزیمم قطع شد،ولی تقریبا تا ۲ماه هیچ کاری نمی کردم،دل دردم داشتم،شیاف سیکلوژست استقاده می کردم تا هفته ۱۸ روزی ۲تا،برا دل دردامم قرص ایزوکسوپرین یکی دو روزخوردم دردم کم شد و دیگه از بین رفت،هنوزم می خورم،الانم خداروشکر هفته ی ۳۴ هستم
2740
اصلا نگران نباش حتی. اگه بالا هم نره استراحت کنی و ماه چهار و تموم کنی هیچ اتفاقی نمی افته جفت بزرگ می شه هیچی هم نمی شه،من خیلی ها رو تو همون بیمارستان شنیدم که ماهشون رفته بالا رعایتم کردن هیچی هم نشده،فکر و خیال نکن،آرامش داشته باش،بزار نی نی کوچولوت تو آرتمش بزرگ بشه،منم خیلی نگران بودم و غصه می خوردم اما استراحت کنی هیچی نمی شه،راستی نزدیکی هم نداشته باشی بهتره،ان شاء الله به زودی نی نی خوشگلتم بغل می کنی
ممنونم مانداناجان،ان شاالله به سلامتی زایمان کنی... من بیشترنگرانیم ازینه که نکنه نره بالاوبازدوباره سزارین شم....بازم توکل به خدا
کاش ادما همیشه از احساسشون برا همدیگه میگفتن....
ممنونم مانداناجان،ان شاالله به سلامتی زایمان کنی... من بیشترنگرانیم ازینه که نکنه نره بالاوبازدوباره ...

سلام گلم منم جفتم سرراهیه هفته ی 18 هستم اگه بدون چقدر نگرانم میشه بیای بهم دلداری بدی؟؟