2733
2734
عنوان

آموزش وبلاگ

| مشاهده متن کامل بحث + 150752 بازدید | 614 پست
عسل جون یه سرچ کنی راحت پیدا می کنی
http://www.google.com/#sclient=psy&hl=en&q=%DA%A9%D8%AF+%D8%AE%D9%88%D8%B4+%D8%A2%D9%85%D8%AF+%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C+%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF&aq=f&aqi=&aql=f&oq=&pbx=1&bav=on.1,or.&fp=42ea6e12edc6080
عطرهای گرون قیمت رو بی خیال.آدم باید بوی اعتماد بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عسل جان برا این کار افزودن لینک رو انتخاب کن(رو عکس کلیک کن)

238d3cqdja4c0dflgftv.jpg

بعد یه کادری باز میشه تو اولین جای خالی عنوان لینک مثلا همون نی نی سایت و تو دومی ادرسشو بزار و در اخر درج لینک

اگه منظورتو درست فهمیده باشم.
خدایا شکرت
سلام بچه ها من چه جوری میتونم تابیک ها رو از اولین صفحشون شروع به خوندن کنم من فقط صفحه 1 و اخر رو میتونم بخونم ؟؟؟؟

البته قبلا این طوری نبود و وقتی در قسمت (برو به صفحه )هر شماره ای میزدم به همون صفحه میرفت ولی الان نمیشه مشکل از کجاست ؟؟
2740
سلام بچه ها من چه جوری میتونم تابیک ها رو از اولین صفحشون شروع به خوندن کنم من فقط صفحه 1 و اخر رو میتونم بخونم ؟؟؟؟

البته قبلا این طوری نبود و وقتی در قسمت (برو به صفحه )هر شماره ای میزدم به همون صفحه میرفت ولی الان نمیشه مشکل از کجاست ؟؟
ایلی جون توی وبلاگ ها برو و براشون نظر بذار.کم کم وبلاگت رونق می گیره.صبر داشته باش.البته یادت نره هر جا رفتی آدرس وبلاگت رو بزار که بتونن پیدات کنن
اینجا هم میتونی اعلام می کنی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=14847&postID=3596196#3596196
عطرهای گرون قیمت رو بی خیال.آدم باید بوی اعتماد بده
سلام...این تاپیک خاموش شده بود ولی من هنوزم اشکال دارم....قالب وبلاگ دخترم حذف شدومجبوربه قالب جدیدوکدهای جدید شم ولی یه کدو میخوام برای"کلیک راست ممنوع"...پیداش کردما ولی کارنکرد نمیدونم کجاباید بذارمش کمکم میکنید؟؟؟؟؟؟؟/
2706