2737
2739
عنوان

وابستگی شدید کودک یک ساله ام به سینه...کمک کنید ):

| مشاهده متن کامل بحث + 17631 بازدید | 33 پست
دیشب قبل از خوابش بهش غذا دادم و واقعا خوب خورد کلی خوشحال بودم که دیگه شب بیدار نمیشه اما فایده ای ...

اصلا زیاد شیر نده منم همین مشکلی دارم برم یکساله بدتر شده مثل شما بردم دکتر گفت به هیچ عنوان شیر نده تا غذا نخورد چایی فقط صبح بده خودش عاملی برای شب بیداری هست . سعی کن نون تازه هر روز بگیری بذار دم دستش با آب جوش ولرم و میوه هایی مثل طالبی و هندوانه کم و البته سیب و پرتقال خودش ضعف اوره ...خرما با آب جوش پوست بکن بهش بده خیلی کمکت میکنه اولش بد قلبی میکنه ولی تا یه هفته ای عادت میکنه فقط کوتاه نیا تا گریه کرد بهش نون و البته بستگی و غذا سریع دم دست داشته باش بده حتی دو لقمه ته دلشو میگیره من الان این کارو کردم جواب داده یکم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دوساله شدبایدازشیربگیریش خانوم

ولی الآن ازسه ماهِ دیگه سعی کن که دفعات شیردادن به کوچولوتون راکم کنید گفتیدوابستگیش به سینه بیش ترشده جلدتربگم که الان زوده این کارراموکول کنیدبه دوماه بعدببینیدبچتون ازچی خوشش نمیاد یکی ازاقوام رامن دیده بودم که میدونست بچش از خمیردندون خوشش نمیاد یک بچه ۱۴ماهه بود 

اون وقت این فامیل ما هروقت بچه بیش ازاندازه بهانه گیری میکرد خمیردندان رامیمالیدبه سینه اش بچه دیگه سمت سینه مادرنمی رفتش

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

واااای دقیقامثل دخترمن اصلانمیدونم چکارکنم شب تاصب خواب ندارم درطول روزهروقت ببینه نشستم میادشیرنیخوادندم اینقدگریه میکنه که آخرش کلافه میشم غذامیدم دهنشومیبنده نمیدم اینجوراذیت میکنه هرچندکه غذاهم بخوره فرقی نداره کلادرحال غرزدنه 15ماهشه

2728