2737
2734
ایرانم من و شوهرم ماهی پنجاه تومنشو انتخاب کردیم که دو نفریمون میشیم ماهی صد تومن که هر دو ماه یکبار میریم دویست تومن میدیم بعد سالی ده درصد اضافه میشه 10 تومن فک کنم برای بیماری خاص و سی و پنج تومن برای دور از جون فوت و بعد از بیست سال نفری صد میلیون یکم بیشتر و بعد سی سال پونصد میلیون اینا تقریبا میده اعدادو ازقام تقریبیه ببخشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم بیمه کارآفرین بهتره و هم اینکه اولین شرکتی که بیمه عمرو آورد کارآفرین بود و بقیه شرکتا کپی کردن و جالبش اینه که بیمه کارآفرین هیچوقت قطع نمیشه یعنی دور از جون بعد از فوت خودت به بچه هات تعلق میگیره و هم اینکه مثلا ی موقع هایی که دستت تنگه و نمیتونی بریزی خودش وام میده بهت و یا بعضی اوقات که دستت بازه بیشتر میتونی بدی کلا محدودیت نداره
چه خوب ایرانم وام میده و بعد مرگ تعیین میکنی به کی برسه پولش راستش وقتی رفتیم بیمه ایران گفت ما خیلی مطمعنیمو بقیه شاید کلاهبرداری باشن ... البته هرکسی تبلیغ خودشو میکنه الان دو ساله ایرانو دادیم الان براشما ماهی چنده چه جوریه
2740
منم به شدت دنبال این موضوع هستم! حدود ١٠ تا رو جدول گرفتم و فرمهاشون رو! بیمه آسیا خدمات درمانی و از کارافتادگی و فوتش بهتره! بیمه ی معلم خدمات وام و بازنشستگیش خوبه، بیمه ملت درصدش خوبه! منم گیج شدم... دو ماهه بین دفترهای بیمه در حال رفت و آمد و پرس و جو هستم!
من بیمه ملت کردم خودمو بچه هام چون سودش ار همه بالاتربوود
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
بعد از دوسال هم کارت اعتباری میدن خرید کنی من از سی تومن شروع کردم ماهی سی تومن
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
به نظرتون کدوم شرکت بیمه از همه بهتره؟ من گیج شدم . بیمه ملت کسی نداره

ببخشیدشما بالاخره کدوم بیمه راانتخاب کردید کدوم خوبه؟؟؟

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم